Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem jó

Ez is jó hozzá + a csővázas is.
A V35-ös dobozhoz kb ilyen tartó kell.
Köszönöm a segítséged, de ez sajnos nem jó az általam kinézett dobozokhoz! Meg egyébként is nagyon randa!
Szép napot az Uraknak!
Egy kérdésem volna! Ha oldaldoboznak Kappa K33N-et, vagy Givi V35-öt szeretnék, akkor milyen tartó kellene hozzá? Az Euromotornál azt mondták, hogy mindenhez van, csak XX-hez nincs tartó! Ez azért is bosszantó, mert a Kappa gyártja a gyárit is! A Givi katalógusában szintén nem találtam tartót az motorhoz.
Tehát a kérdés: használ-e valaki a fenti dobozok közül valamilyet, és ha igen, az hogy van rögzítve a motoron?
Köszönöm a gyors válaszokat!
Bocsi itt egy jobb kép rola!
Viszont ez hátha érdekel valakit!
Eladó a képen látható THULE kerékpártartó!
Hibátlan karcmentes állapotban,háromszor volt használva!
3 db kerékpár biztonságos szállítására alkalmas!Feltehető bármilyen járműre(kombi,sedán,stb).
Ára:20.000Ft Világítás adapter nélkül!
Tel:06-30-9446636
Neked is köszönöm!
De már tul vagyok rajta!
Köszönöm!
Már megoldodott!
Szia! Nekem van 11 kg-os, évek óta porosodik a pincében. Biztosan meg tudunk egyezni.....
Szia!

11-kg van, hány db kell?
Milka!

Sopronban van a bicaj!
Keresek ujratölthetö gázpalackot!
5,5 vagy 11-kilosat!
ha valakinek van eladó,szoljon!
De vickesnek tetszik lenni Sanyi bá'!
Pontos helyet nem tudom csak annyit hogy Győr-Moson-Sopron megye,de írtam neki egy mailt...
Elvihetlek autóval.....oszt hazatekersz vele....?
Na?
Értem!
Mi az a dunántul?
Az hogy,a dunántúlról viszi el a muki pestre,én viszont a céges verdával(amibe befér),monorierdőig közlekedhetek max,sajnos...
Vigyázz mert az xx beázik ha nakedesited!
Köszönöm a hűtővel kapcsolatos hozzászólásokat. Igy már talán tisztább a helyzet.
Egy darabig ugyis Naked motor lesz még belőle:(...
apropo ezzek kapcsolatosan... Nagyon szimpatikus az X11 nem a faridoma az üléssel együtt. nem tudjátok a segédvéz egyfoma 11oo Xx el? mert filozok egy komolyabb plasztikai műtéten ( ha már adott egy alap).
Lucian
Monoroerdö csak 30-kilcsi!
Akkor nem értem mi értelme odáig elvinni?
Köszönöm!

Közben gondolkodtam,lehet elég lenne Monorierdőig vagy Albertirsáig is ha Szolnok nem esik útba!
Na igy már érthető!