Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos igazad van!
Mi kiszedtük a vasakbol!
nahellohello....
Én a tankbőrrel vettem ("használtan"),újban itt:
http://www.corsaro.hu/bagster....
Hol lehet kapni?
Jó ötlet,qrva jó a Bagster-táska!
Tegnap levettem mert a mágneses tanktáska nem tapad hozzá
A következő projektem egy hozzá való táska lesz


Suzuki GSX1300R K8
Bagster ! ! ! !
Minő?




FÉNYKÉP
Pityusz ne tetézd!
A parkolóban?
Igen, bár az eggyik csatit eddig 2-szer sikerült már eltörnöm! A matrinyát dekor cég csinálta, 3 ropi volt!
Jól fog kinézni a tükrömben!
Látom sikerült a Bagstert fölrakni...
Matricát honnan vételezted?
Frissen mosva, vasalva! Na meg az új pleximatrinya!
Milka!

Igazad van!
Én meg azért vagyok a dolog mellett,mer nem egy motoromban volt és van is és SEMMI baja! A mostaniban is K&N van és hibátlan!
De mindenki azt tesz,rak bele amit akar...
Amúgy meg nem hinném hogy annyira szar lenne ha a világon több millióan használják.
Ha meg tömegesen jelentkeznének az általad jelzett hibák,szerintem még a gatyát is leperelnék a cégről,pláne az USA-ban,ahol mindenért lehet kártérítést kérni!
Azt viszont elismerem hogy foglalkozni (tisztítani) kell idejében a szűrőt. Mondjuk nem 2-3e km-ként ahogy ezt sokan mondják...
Lehet ezzel viccelni,de sajnos két példát is tudok,ahol komoly kárt tett a vasba!
És ezek nem olyan mende-mondák,hogy hallottam valakitöl,aki hallotta valakitöl.Én láttam személyesen!
De mindenki azt tesz a motorjával amit akar!
Vagy esetleg minőségi mosható (K&N).
Ja,tudom,attól tönkre megy a motor...
Ha gondolod told át!
megcsinálom!De ha rám csörögsz megdumcsizzuk!az enyémen most cserélte fék olajat.Légszüröböl simán jo az utángyártott!Minden vasamba azt használom már vagy 15-éve,semmi gond!
Ezért cserélem már magam.
Bár első próbára tocsogtam a benzinben, de másodikra már addig ki is fogyasztottam.
Helló mindenkinek.