Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként mert most mondtad el, ezért soha többet nem viheted el az MZ-met!
Ezmiezmi? Nem is emlékszem ilyenre! Ki volt az?
Ha emlékszel rá, kb 10 éve egyszer a te 251-esedet is felborította egy jóképességű. Mivel nálam volt a motor, ezért a törött tükröt én álltam. A gyerekkel még nem rendeztem a számlát, de tudom ki az, tudom hol lakik, csak azt várom hogy vegyen már egy komolyabb kocsit, mert ez a kis Polo ami van neki nem lenne olyan édes boszú.
Basszus! Már szórakozni sem lehet nyugodtan, mert egy szarjankó, aki balf@asz volt mindjárt anyu szoknyája alá bújt! Akkor bezzeg biztosan nagyot röhögött a haverjaival amikor vigéckedett a mociddal, különben hogy a picsbe dőlne el a motor? Talán belefúródik az oldaltámasz az 5 fokos aszfaltba? Hogy tenné teherbe a kurva annyát a kis buzerátorja! Remélem azért Te jössz ki belőle jól! Drukkolok Neked!
Természetesen a kihallgatáson nem tettem vallomást, kukán végig ültem az egészet. Mondtam ,hogy csak az ügyvédemmel, és az iratmegtekintés után! Köszi!
Sok szerncsét kívánok hozzá, nem lesz könnyű dolgod. Lehet, h kéne egy jó ügyvéd is. ( kár, h betört az orra a hülyének, mert az 8 napon túl gyógyuló sérülés) Nagyon sajnálom, h ez történt.
Nem csak elneveztem....hanem fantáziálgatok is vele!
Természetesen intézem a tanukat......
Szerintem használhatóbb ötlet kéne most neki. A hölgyet nyilván ő is elnevezte már valaminek.
Talán kérd fel tanúnak a portás gyereket, meg a pultoslányt. Aztán ha a "Vén kurvát" menesztik a beosztásából hatalommal való visszaélésért, meg hamis jegyzőkönyvezésért, akkor eladjuk Zuglóban, hogy űzhesse az ősi szakmát amire született.
Erre gondoltam innen lehet ötletet meríteni!
http://www.rhinotours.hu/tura/...
http://www.motorostura.h
u/buil...

Nemtudom mit tehetne ez ellen az ember, de engem annyira felháborit.....még azóta se tudok lenyugodni. Annyi kellemetlenséget és megaláztatást elviselni ugy, hogy semmitsenemcsináltam.
Ez felháborító,de régen is ez volt és ez marad is még egy darabig!Sosem tudhatod ki be szaladsz bele!
A hölgynek nagyon hosszú életet kívánok! Annyira hosszút, hogy minden rossz beleférjen, amit egy ember átélhet!
Bazzzzz.........az ilyennek a rohadt.....azát!

De azért remélem a végére csak nem téged fognak tényleg megbüntetni?
Sziasztok!

Na gondoltam leirom Nektek a péntek estémet, talán mások is tudnak belőle okulni. Péntek este a retro77 nevü szórakozóhelyre mentem egy barátommal és az öcsémmel. Amig lent szórakoztunk a hely előtt fellökték a motort.
Szerencsére a kidobó és a pultoslány mindent látott! Az elkövető gondolta felállitja és visszamegy bulizni. Megvártam a motor mellett ,hogy öcsém és a kidobo srác kihozzák a palit. Miután ez megtörtént és kérdőre vontam , simán orba vert a gyerek!
Persze rá 2 másodpercre az övé már szilánkosra tört...
Ezután gondoltam kihivom a rendőrséget, legalább a károm legyen megtéritve. Kijöttek irták a jegyzőkönyvet....stb.........egyszer csak megjelent a helyszinen egy vén kurva......és körbe mutogatta az igazolványát. Rá 2 percre az én kezemen csattant a bilincs.
Persze hivtak még 2 rendőrautót mert valahogy nem fértem be a mentőbe se a rendőrautóba.. A helyszinen kiderült hogy a ribanc, az elkövető édesanyukája... aki valami főmufti a teve utcai yardon. Mikor kijött a mentő, mert ugye mindkettőnknek külön mentő kellett a látlelet miatt, akkor ennyit mondott a mentős nekem: idézem! ,,ezt a fuvart fizetni fogod köcsög'' (gondolom azért mert látta rajtam a bilincset) Miután bevittek kb.hajnal 3 kor, bezártak persze aludni nem hagytak sem a kabátomat nem vihettem. Aztán szombat délután 1 órakor ismertették a feljelentést kihallgatás közben. A feljelentést ELLENEM! mERT VISSZAMERTEM ÜTNI MIUTÁN FELLÖKTÉK A MOTOROM ÉS MÉG ORRRBA IS VÁGTAK! Most akkor ,hogy is van ez? Hozzáteszem a motorról egy fényképet sem csinálttak! És állitólag megfenyegettem a kedves mamát is!
Mikor azt mondtam ,, meg leszel baszva''. Azt hiszem ez még bóknak is tul finom...
Szóval ha bármikor valaki ilyen szituba keveredne, kérjen elnézést az elkövetőtől, hogy olyan könnyen borul a motorja, veresse magát orrba, minél erősebben és többször, és soha ne jelentsen fel olyan embert akinek a családtagja rendőr.
Nem ismerem a márkáját.Neten rendeltem. Ugyan az mint Atix motorján.
Szia!
Milyen típus a plexi?
Szia!

Nem szeretnék beleszólni az üzletbe, ha már beszéltetek róla!Van 1 ilyen plekóm eladó, ha érdekel. Év elején vettem, kb 200-km-t használtam.



Üdv.: Hajek
A legelső.
sziasztok!Van egy faridomom xx re ha valakit érdekel szürke színben olcsón.:5000ft az ára.
Igen!
illetve attól függ melyik képre gondolsz!?nekem nagyon bejön!Volt már jó pár mocim,és jó pár plekot kipróbáltam,de eddig ez a nyerő!
Ez után csak ilyenem lesz,bármilyen motort veszek!
Milkának ez van, errő l beszélt.
Helló.

A fényképeiden is van plexi, az az?

Gondolkodtam már egy ilyenen, de változó a tapasztalat vele. Te mit mondasz?
Egy kis fordulat emelkedést szeretnék elérni a városi dugókhoz és a lassabb túrákhoz (két személlyel)ezzel együtt alacsony fordulton egy kis nyomaték rugalmasságot.Mivel fogyókúráztatni nem lehet így csak az izmosítás marad.Nem vagyok végsebesség függő inkább ezt áldoznám fel.