Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az új Nissan Skyline gumija nitrogénnel van.
nem találom a blokkot......
Legalábbis szerintem.
Ezt a vallást hiszem Én is most. Akkor ezért nem irtak semmit a gumikról, hogy mit szabad bele rakni? Csak nyomást irnak és semmit sem arról, hogy mivel töltsem fel. Valami tanács?
várjá...megnézem a darabokat......
Nincs.
Az XX ben van nem?
de ne öntsél bele semmit amit nem a honda ir elő. abból nem lehet baj!
szerintem....
mi is....
Vagy ez csak felfúrja és kész? Bocs Királyom, de láma vagyok én ehhez.
najóvanakkójóvanna....
Ééén egy királlyal?!?!
De nicasil. Most olvasgattam pont.
Akkor ha már, akkor elmesélem.

Vettem a motorra 2 teljesen új gumit, kivételes dolog, igy gondoltam megvédem őket a defekttől. (Eddig már 3x kaptam defektet út közben, szóval érthető). A gumis mondta, hogy van neki egy kiváló anyaga egy zöld trutyi amit, ha benyomunk akkor nem kaphatok defektet, mert kijön a lyukon és egyből frankó gumi lesz. Királyság gondoltam. 4.250 Ft volt a kettő gumiba. Örültem majd elindultam a gumit bejáratni és az első kigyorsitásnál majdnem elrepültem. 140-180 között ki akarta tépni a kezem annyira cibált. Elvittem másik gumishoz aki kiszedte a trutyit és megjavult. Azóta nem hiszek a "csoda" szerekben.
a hengerbevonatra gondoltam....
lehet hogy nem nicasil...
nekötözköggggyééééééé!
A nicasil-t a gyárban rakják fel, ha jól tudom, és kizárólag a magas fordulatú motorokba. Pl: CBR1000RR. De a a CBF1000-en nincs, pedig ugyanaz a blokk.
Biztos!
Ahogy most állok és olvasgatok, semmit sem öntenék vagy kenném meg bekülről vagy akármi, de ha van valami ami tényleg akkor igen, de eddig nem VAN. De örülnék, ha valóban azt tennék amiért csinálták őket.
A rugózás sem lezz jobb? Biztos?
és a mostanság használatos gyári bevonatokhoz mit szól? nicasil és társai...
nem önteném bele nyugodt szivvel.....
Tegnap találkoztam vele. Iszik, de jól van.

Ez igaz, ezért is nem mertem, de ha tényleg lenne valaki aki azt mondja, hogy Ő használja már vagy 5 éve és ment vele 100.000km-t és lenne még ilyen egy pár megbizható ember aki nem ezt árusitja akkor kipróbálnám.
De ha elolvastad, akkor azt irja, hogy kerámiát nyomatsz az olajjal a motorba, kicsit rémisztő.