Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó időt rátok!
Ezek szerint az időjárástól függetlenül megyünk?!
Rá se ránts a nagy fehérre , majd elkábítom , amúgy meg úgyis én megyek elöl, aki meg megelőz az úgyis reszketni fog, nem tudja mikor érkezem hátulról...
Értettem Fehér főnök , de a szaglásod a helyén legyen ám , ha hosszas kardánygőzt észlelsz , tudod én hajtómű olajat használok lég frissítésre , így tudatom átkeltem a bakonyon, akkor lassíts ám , mert utam végére értem.
Imádkozz, hogy jó időnk legyen, mert most mindenhol esőt mondanak, írnak hétvégére. Az ideg szétvág! Pedig rákészültem már a babgulyásra!
Azt a nagy fehéret ne hívogasd, mert nincs kedvem eszeveszett tempóban menni!
Hi Vili Bá!
Mindenki úgy keni, a hátsó kerekét, ahogy akarja, én Repsol full sintetic-et használok, azzal lehet legjobban csúsztatni a bakonyi balosokban. Amúgy meg az R1 streetfighternél nincs gyorsabb az árok alján kb 120 km/h, ezt csinálják utánam a narancsos kapagépek!
Hét végén meg gurulda..., de Te mész előre, csak utánad...
Szép jó estét !
Szerintem meg mindenki a maga csúcstartója , van aki szereti ha sok zabot eszik a lova , van aki kiérdemelte a piros ász címet (aki mindent visz , aki előttem van azt letarolom ) , aztán pedig van aki tartja a leg gyorsabb árok lovaglás címét , igaz nagy fehér tesó.
Azért a köv. hétvégén velünk tartasz .
Uram Királyom!
Ismerem ám a dörgést, meg a konkörenciét, láttam amit láttam, egyrészt Fistván motorját, a technikai paramétereket , másrészt a Hringes képeket, dőlésszögekkel , de annyira lenyűgzött az új racer, hogy nem tudtam ellenállni a 220 lovacska és a Maximus csábításának...
Erősen gondolkodom a május 23-án, hogy fel kéne menni a Hringre, aztán legalább egy ismerkedési estet rendezni...
Bár erős fogadalmam van, hogy mégegyszer nem köszörülöm ki a jobb idomot, semmilyen Gsx-r 750-es szélesarc miatt sem, de őt rendre kellett utasítanom, meg is nézte az elsuhanó bálnát, osztán meg belement a kavicsozóba, mert nem bírta a feszűccséget... Azóta szépen sikerült újrapingáltatnom a jobboldali fedélzetet... Nameg osztán csak egyszer voltam a Hringen, akkor is egy Tuono nyergében.
Meglátjuk, milyen lesz az időjárás, és a kiccsaládom is aláírja-e a lelépőmet...
Aztán meg én is szerveznék egy Pannóniaringes gurulást, ha úgy hozza a sors, mert az meg itt van a mi hazánkban...
Jó éjt mindenkinek!
ezt mondtam én is.....
ESTÉT!
Bear69 története igenis szórakoztató!
Fistvánt sajnálom én is!Egy pillanat alatt ment tönkre rengeteg munkája.
Viszont a másik "tunning-turbó-búsuló" esetén teljesen igaza van!
Engem biztos nem! Nem járok olyan helyre!
kedves bear.
óva intelek attól hogy lekönnyelműsködd Feket busáját!
az naggyon komoly verda!(és Fistván barátunk sem az a nyikhaj akire csak ugy rálegyinthetnél!
a másik "versenyzővel kapcsolatban viszont igazságod vagyon...
kettőből egy....(ez azért nem tul jó találati ráta....)
az meg hogy egy "haccázas megeszi a busákat a pályán, nem nagy ügy...minket is megesznek.....


Nekem ehhez el kellett olvasnom sok sok oldalt. De akkor sem tudtam össze szedni ilyen szépen.
Srácok!
Ruccanjatok át a "Busuló" oldalra, aztán saját bevallás szerint, a gyengébbik busa, - nem a 220 lovas - hanem a Feket-e 75 km-en 16 liter nyálat ereget le a torkán az 21,33 l/100 km, akkor mi a lóerőgyáraink 4,6 literes fogyasztásával komolyan elégedettek lehetünk... persze 90 km/h sebesség tartásával...
De oda kell figyelnünk, mert vmi versenyző nézett be hozzájuk, aki a busából mindíg kihozza a makszimumot, meg a két tuningos dobbal a 220 pónilovat...
A másik tuningos, a "gyengébbik motorral" meg szabadságra küldött pár szelepet, vezérműláncot, mert egy kicsit gyorsabban mentek vele, mint a megengedett... , de hál istennek a driver és a gép megúszta... javasoljunk neki egy megbízható márkát! Valami 5 betűst - j o b b a H O N D A mert nincsen vele semmi gondja!
De aki ragaszkodik a s z e r e l e m -hez az vegyen mást
Zárom mai vérvételem, jó estét mindenkinek...
Majdnem kifelejtettem: a busákat kereszbeharapják a haccázasok ?.?.? (töredelmes önvallomás egy busás meséje alapján)...


El is képzeltem, hogy megyünk bármerre és a kisgyermekektől az öreg apókig mindenki felnéz és megjegyzi: -Na még egy XX es.
Aztán a fogorvos ugyan ezt de Boldogan.
ha + 10 et enne,nem kéne sziréna!
a fogcsikorgatásunkat messziről hallani lehetne!
háááát.....
a bódisra tényleg nem lehet azt mondani,hogy nem hallatszik...


Ha +10 et enne akkor már vennék egy kereplőt vagy egy légvédelmi szirénát; csak, hogy halljanak.
Szerintem ha 10 literrel enne többet a sportkipuval akkor is azt használnám. Literekben nem számolgatom mennyit ér az életem. Viszont azzal a gyári kályhacsővel akkor se halja a paraszt hogy jövök ha tiltáson visit a motor.
Hozzáteszem a 2 sportkipu 6 kg......a 2 gyári meg 20 kg.....
jah...
hengerenként!