Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A bubis szebb - szerintem,viszont a Milkáé lehet használhatóbb...
Sajna nem. Holnaptól június közepéig a Bakonyban gyakorlatozok. Szal semmi mocizás
Nekem MRA állithato van!250-ig nem kell hasalnom!Ja igen 187-magas vagyok!http://www.bikeparts.hu/index....
a lánckeréken én nem változtatnék!Elég sokat dolgoztak ezen mérnök emberek,hogy optimális legyen!
Esőmentes napot mindenkinek!Segítségeteket szeretném kérni hogy MRA-túra vagy PUIG búbos plexi a jobb választás 182cmvagyok és ha a gyári 17-es lánckereket 16-ra cserélem a hátsót nem változtatva észrevehető-e a változás,mennyivel emelkedik kb. a fordulatszám?
Válaszotokat előre is köszönöm!
SZÍÍÍP reggelt!
Kedves VFR750!
Nagyon Sajnálom, inkább kihagyom a motorcsonakozást vasárnap...
bocsi de ugy nézz ki, hogy az időjárás közbe szolt!
Pedig jó video lenne: Extrém túra extrém djtocival.
Fel is veszem, de max az esőruhámat!


laposról írok és nehézkes. Most mást akartam irni,de több hiba volt benne mint amennyivel ezt elmondjam.

Vigyázz azért magadra és vedd is fel.
A kezemben van a kipörgésgátló!
Bátor! Én nem merek ilyen extrém körülmények között motorozni.

De vigyázz magadra nehogy TÚL tapadjon a gumi.
Egyébként ha nagyon berágok, akkor holnap elmegyek egy extrém túrára! Csak ne essen az eső, ne fújjon a szél és süssön a nap, valamint min 25 fok legyen...
Az már egy tovább fejlesztés. Upgrade 2.

Személy szerint a kifli zacsira gondoltam, de a tiéd már modern nagyszabású terv.
Mondjuk, ha beteszem a tanktáska térképtartójába? Max ráhúzom az esővédőt, hogy biztos ne ázzon el.
Erre lehet kapni egy speciális kiegészítőt, mely lehetővé teszi a víz alatti működést és a neve: Zacskó!

De ahogy te mondod úgy is jó, csak nem tól tartós.
Csak nincs víz alatti kamerám! Bár ha a sima víz alá kerül, akkor az is az lesz!
Az jó kis videot is jelent nekünk.
Akkor elhívjuk Atix-ot meg GáborXX-et és GO! Ők már bebizonyították, hogy az XX univerzális!
Szép estét!

Jó estét kollégák!
időjárás az lesz ! Vasárnap meg motorcsónak versenyt szervezek , belépés csak fanatikusoknak címmel.
Nekem nem fog menni!
csrobcsi!
23.-án este Hring?