Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy tesztet megér, hogy feldobjam a gyárit; aztán mehet vissza a sport. Ha mondjuk akkor csak 3 litert enne lehet meggondolnám.
Szerencsére vissza fojtani nem nagyon tervezem. Akkor inkább egyen sokat.
arról beszélünk!
persze hogy azonos évjárat!
(a karbis meg sem mozdul az injektorossal...és viszont!)
de az elektronikán rajta van az évjárat....
más nevében nem nyilatkozhatok,de nálam a gyári dobnál ivott többet....
de atix is alátámaszthatja,hogy amikor ő visszarakta a gyári dobokat...(10 percre)akkor érezhetően megfojtotta a mocit....
hát...kb ennyi
Folytott verzióra? Nem tudod csereberélni az elektronikákat.....max az azonos évjáratoknál...

Jó reggelt!
Igen én is így hallottam, de szeretem a pacikat.

Már gondoltam arra is, hogy hosszabb túrákra vissza rakom a gyári kipufogót, ugyanis van aki szerint jelentős fogyasztás csökkenés lenne. De amit te is írtál ez nem hiszem, hogy valós.
én még azt is hallottam,hogy ha kicseréled az elektronikát a folytott verzióra akkor tényleg 5-6 liter körül iszogat...
igaz....viszont jelentős paciveszteséggel jár.....
(persze az is igaz,hogy még mindig 100 lónak dirigálsz,ami lássuk be,több mint elég.)
Kösz.
Naná.

szép napot!
az enyém....khm...amig egyben volt....
szóval olyan 8 körül ivott akkor is ha nem bántottam,,,viszont érdekes módon amikor rátettük a bódist (full nyitott)akkor kb 1 literel kevesebbet ivott....
ja! és az enyém karbis.
remélem tudtam segiteni.
Jó reggelt.

Ahogy látom, meg már vissza is olvastam meg minden, tényleg változó ez.

Na, de mindegy, mert legalább megy is.
Állítólag a karbis kevesebbet fogyaszt!
Bár ez megnyugtató, de nem örülök.

Úgy tűnik későn csatlakoztam és hiányoztam azon a napon, héten, hónapban évben, mikor kibeszéltétek.
Soxor kiveséztük már a témát.....
Mindenkinek 6-8 lityi körül eszik.....
Nekem nem nagyon megy 10 liter alá.....biztosan azért mert már öreg szar az én gépem....de ugyan ennyit evett a 2006 os is....és a másik 99-es blokk is. Lehet velem van a baj.
Város, főutakon 10 lityi, autópályán 14-15. De hallottunk már olyat is akinek 4 litert eszik.
Volna egy kérdésem.

djtocival beszéltem róla, hogy mennyit eszik neki a gép. És kérdezgettem másokat is.

A legtöbben 140 es tempónál 5-5,5 es fogyasztásról számoltak be.
Nekem, ha a legtakarékosabban megyek sem megy le a fogyasztásom 6,8 alá.

Valakinek valami tapasztalat ezzel? Esetleg nem vagyok ezzel magam, hogy ennyire szipkázza a táltos nedűt?
Estét
Nekem az előző tulaja levágta a gyári rendszámtábla tartót, szóval csak remélem hogy nem kötnek bele...
Jóóóó napot Mindenkinek!
Most lépnem kell, mert megjött amit rendeltem cucc!Ciao!
Az a minimum,hogy akkor eljön veled!Októberben lesz!


George Michael jaajjj!A kis b...!Tudom a nőknek ez más,de én nem bírom.
khm.....
mosmá igen.
asszem ott is leszünk...már ha a szöszit is rá tudom beszélni...
de valszeg menni fog mert lóg nekem (mert a mulkor én mentem vele georgemichael-re)
KIRÁLY vagy!
Tudod,hogy lesz Ozzy koncert pesten!?

aztazérvágodhogyrörtönlevágtammertprofivagyok.....
Nem véletlen 20 évig volt Ozzy gitáros-dalszerzője!