Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tervbe van
Mér átjössz?
neked nem iskolába kéne lenned?
én is motoroznék má
csak az a baj hogy nincs valami meleg pedig néha süt a nap
na meg a motor sincsen valami toppon
jájájáááájjájáájájá .az én egyetlen szerelmem
akkor ne kolbászolj el túl messzire .mingyá indulok
sziasztok!
Ja itthon vagyok egész nap.Majd most akarok kicsit kimenni oszt beindítani a kicsikém.
egész nap otthon vagyol ?
értem én de nem úgy mondanám h fikáztuk egymást hanem csak szekáltuk.ha nem volt vicces akkor bocs de lehet h ti akkor túl komolyan vettétek ...vagy csak szarok vagyunk.nem voltunk kiutálva csak Balu finoman és burkoltan elküldött a picsába:"ha már valaki normális nem tud lenni hülye ne legyen" .hát én nem tudom de ti a kvantummechanikáról szoktatok beszélgetni vagy mi ?igen nyomjuk a hülyeséget de túl szar ez a világ ahhoz h mindent komolyan vegyünk.még mindig jobb h egymást fikázzuk mint az h titeket vagy bárki mást a fórumon

éljen a Weszt Kószt Rájderz

na de ez túl komolyra sikerült uh itt van egy kis hülyeség
Mi a faszom ez? Az én kis kicsikém! Ez nem ér ő nem egy ribanc amit csak úgy dobálunk! Egyébként mind igaz amit leírtak benne és biztos csak üzlet az egész mert mocskos olcsón adtam el ,mert csak annyi kellet az FZR hez. Leszállítással együtt 220.000 . Valójában a válság élőt 300 körül volt az áruk!
Bevalom öszintén hogy igen,én féllek töled. Megismertem má a Tápi mafiát,és most bevagyok lyedve tőled.

mint már mondottuk nem voltatok kiutálva.... és szerintem egy-két ember már le is írta részletesen, hogy mi volt a szitu tárgya
de legyen ez felejtő
köszi a keresgélést

szép napot a West Ridereknek
azokat én is kaptam az enyémmel.mer gondolom osztrákba adták el (azt is) a boltból és ott adták hozzá a hivatalos kis füzetecskéjét.mindenféle adatok vannak benne meg az osztrák tulajok vezetve dátummal.a szervízkönyvről meg nem kell mit mondani.szervízkönyv .leírják h mit hogy kell megcsinálni meg mire kell figyelni.mivel már neki nem kell persze h tovább adja
nem értem mi ez az osztrák papírt meg a szervízkönyvet? ezt gedeon adta neki vagy most mivan?
semmi.hagyjuk.majd gedeon ha akarja akkor elmondja.én nem beszélek helyette
erre most én is kiváncsi vagyok hogy mi ez?
mér lessz ronda az én motorom?
semmi köze ehhez
mennyiér atta el a gedeon?
juj.a végén még ronda lesz a motorod .tudom néztük már.biztos h nem ment vele mer mikor levittük akkor f*szig ért a latyak.vagy elfogyott a lóvé vagy üzlet
nem pont ijen lett a tervezés de szerintem jó lett bár én az elejét nem fujtam volna fehérre mer azonn megtelepednek a bogarak
ja és az aki hirdeti már képet meg videót is fölrakott hogy mijen jó motort vett mostmeg elaggya mi ebbe a logika?
lehet hogy nem ment még vele 20km-t se
biztos.1000 motor közül is megismerem a művemet .az egész festést én terveztem.egyedül ami gedeon ötlete volt az a csík a tank közepén meg h 26os a szám.amúgy innen loptam az ötletet .eredetileg csak piros alapozó volt rajta
de ez biztos hogy a gedeoné?
miféle design terv?
te tervzted az rs-t vagy csak a matricákat a valagánn?
a kurvaannyát .mit csinálnak a design tervemmel ?kíváncsi lennék mennyiér árulja
ez a motor nem a gedeoné volt?
órákig tart mire dekódoljuk h mit akartál írni