Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De bizony Jimmy...
Meg hát kellett volna látnod azt is , hogy hogyan lehet úgy krosszmocival zakózni, hogy kettétörjön a karriered....
Mindjárt meg is keresem a képeket....
Megáááávárgyáááá
szóval "nem csak a szilárd úton nincs biztonságban"
csak egy fincsi képet mutattak h nem csak a szilárd úton van biztonságban az ember .a csávó kicsit elhagyta magát...illetve az alsó részét
A terepen való közlekedésről biztos nem volt szó,úgyhogy én azért hagytam ki. Gondolom nem voltak olyan pontok,hogy hogyan meneküljünk el a rendőr vagy az erdész elől.
"Tehát mi már többet tudunk, mint Ti"
csak a saját nevedben beszélj
Szemetek...
A Pénteki motoros "oktatáson" készült rólunk a felvétel, ahol még Mocilaci is ott volt...
Bizonyám.....
Ezt mindenkinek ajánlottam volna......
Tehát mi már többet tudunk, mint Ti....
Most mondom ember,hogy van itt győrben is ilyen szar. megkérdezzem neked hogy milyen mintákat tudnak csinálni? Meg persze hogy mennyiért.
A körözés rovatban. Keressük őket,címmel.
Hol voltatok? És minek?
híresek lettünk .szólok az exemnek h hozza el nekem
Császtok.
Most voltunk a Revitán Fearom, meg Santsóm.
Ja, moccóval mentem dodozni...
Végre szárad már az út
A soproniakat pont ismerem , énis gondolkoztam hasonlón, csak még várok egy kicsit, mert lehet egyik győri grafikus ismerősöm is vesz merítőkádat + mindent hozzá és akkor barátibb árat kapok .
Otthon én sem kísérelném meg a kivitelezését .
re..mindent megcsináltak..másképp nem is vállalják, mert ha nem jó az alap, akkor az egész gány lesz..mondta a srác...

a fejidom+hátsó kerékjárati ív+kis lánckerék takaró+rendzsámtartó világítás+még 1 kis dolog...győrben felvéve, visszahozva, alapozva, festve, fóliázva, lakkozva...30k betakarta decemberben...

soproni vtn szakműhely csinálta..ha kell dobok róla nevet+telószámot...de neten is megtalálhatóak...
Múltkor a haverom is magyarázta hogy vettek ilyen matricázó szart,azért gondoltam hogy ez is az. Mondjuk ő valami karbon mintát nyünnyögött.
Jah, amit még kérdezni akartam: az előkészítést + a lakkozást is megoldják ők, vagy arról neked kellett gondoskodnod?
Azaz ... tömören összefoglalva .
Sztakurva. Ez űber fasza! Milyen matrica ez? Ez ami t vízre raknak,aztán valahogy bele mártják?
Wow... Nagyon zsír . Kolbászzsír .
Szabad tudni, hogy mennyi volt dm2-e?
pár garázs fotó...majd napsütésben lesz pár designos is..
nekem ?honnan tudol te ilyeneket ?de ahogy nézem már átment hozzád
ilyenkor gondolkodok el azon h milyen jó lehet nektek
Isten ments! Egy pecig nem hallgatnám a hisztijét!
jaja..nem én, hane3m soproni srácok csinálták....na mindjárt keresek vmit
...és ha az illető hölgyre ülnél reá?

na felébredt a pöttöm..mennem kell...tökömbe...