Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én meg nem tudom megnyitni .Acrobat Reader nem ismeri fel .
elérhetőséget nem tudnál hozzájuk ?remélem mondjuk h nem kell új tárcsa
Megyek rodálni, azt még jövök.
igazából nem tudom már mit néztem ki.meg asszem nem most kell,csak nézegettem aztán gondoltam rákérdezek h működik.de köszi.majd ha kell valami akkor írok
mondjad mi kell, de szerintem ne itt, hanem e-mailben.
féktárcsákat gyártanak pesten hullámosat olyan 10-15000ft /db áron ,épp a multkor láttam valahol.
erre nem emlékeztem.és ha nálad rendelem meg és összetalálkozunk valahol?
miért vennéd ott, mikor a robogotuningon is megveheted?,,
szerintem igen, de az árak nem biztos, hogy azonosak lesznek, de mint mondtam teljesen külön vagyunk
Oksika, meglessük...
Remélem bejön a vidanet kábelen a Revita.....
Kollégám szólt ugyanis, hogy ott vagyunk...:)
Köszi
csak körbenézegettem nagyvason h mik vannak aztán rajtaakadt a szemem.megkérdezheted ha tudsz valami okosat.a másik 2 kategória ami nekem jó lenne az egyik 30e a másik 40

ja meg még azt akartam kérdezni h ami robogotuning.hu-n van ugyan azt át lehet venni a City Bike-ban is? illetve megrendelni?
Jaaa...
Én nem tom átbigyózni...
most szolt az asszony, 21 kor ismétlik.
Kuka gyerek,neked akarok segíteni. De most mondja a haverom,hogy pont nincs nekik,elfogyott,és nem is lehet kapni már többet.
köszi .nem emlékeztem rá h 16 v 17
ne reklámozd a nevem mert nem megyek veled motorozni
április 17 szombat egésznapos gyakorlati oktatás és ingyenes motorátvizsgálás büfé+ még valami, részletek később.
benyojam ide jpg-ben?
várj, lehet, hogy van belőle, csak az úszóágyasok nincsenek, majd utánakérdezek, ha érdekel.
amúgy nincs velük semmi gond, csak nagyon rossz a szállítás
A "bikersantára "elküldtem, meg Bálintkának is....
Najó... kérdezd. De csak hogy ne érezd úgy, hogy nem veszünk komolyan ...
Pdf-ben kaptam meg, akinek kell, elküldöm mailon.
Kicxsit több fotó van róla, mint amennyit a helyszínelő -bá mutatott...
Ne fáradj,láttam őket. Supermotoval, rövidgatyába,strandpapucsba a rakparton,millióval. Aztán csodálkozik rajta az ember,ha ketté szakad!
köszi
igazából azért kérdeztem,mert lehet h kell féktárcsa is és a JT 24e ami nem sokkal drágább mint az eredeti amit bontóban adnának.és gondolkodtam h akkor már újat veszek de így...pláne h elöl nekem csak 1 fék van
láttam érdeklődtél JT féktárcsa után, hogy mi a tapasztalat.
Hát az hogy nincs