Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most már nem kell szépítened a dolgokat,elfelejtetted és kész. Ha lesz nyáron sütéses sörözés,majd elengedem a kutyákat meg beélesítem az akanzárat amikor jönnél.
egy Amika .feltűnt h egy ideje nem idegesítjük a Debrecenieket ?bocs de engem kiutáltak onnan mer gyökér vagyok .ez nem jó neked ?de eskü h keresek egyet
És nekem? Kifelejtettél? Na most elbuktad a nyári sütést meg a sörözést!
hello
és nekem....
simson nincs ?!?
van itt minden
van a bikerinának
van a kalevnak
van nekem
van a santsonak
van a Bollának
van a csokinak
Azért ennyire nem!
üres SV dobbal nekem is könnyebb lenne a helyzetem
ha fent lesz nekem is a sportdob
Majd össze hasonlítjuk az enyémhez!


csak becsuktam a garázsajtót h ne lőjenek le a szomszédok .vagy hangosabb lett v csak régen hallottam már
Nem hallom!Úgy látszik nem indult be.
kötegelővel nem?olyan Audis fajtával .na megyek ki.fülelj
Mér 1 bilincsel felrakod a nyakra.
még lusta voltam kimenni .kormány nélkül ?
Na ketyereg már a gép?Gyorsan tanulj meg 1 kerekezni aztán teló sem kell!
ne ugyan az.sötétebb.de mondjuk apám szerint zöld .én meg nem tudom .jóvan hát akkor mikor nyitnak a kipuf szelepek akkor látod a dugót is
Na hejj ex márkatárs.
Keresgéltem pár napja a motoros cuccaim közt és találtam két üzemanyagszűrőt 1000F-hez. Echte gyári,még anno a lakamotótól rendeltem kib@szott sok pénzért.
Ha kell keress és elbizniszeljük.

Akkor tudod majd, hogy kell,mikor elkezd a gép elgyengülni és szép sorjában kiállnak a hengerek kb 25 km alatt. Majd egy pirosnál leáll és el sem indul. Na ez történt az én paripámmal ismerkedésünk 2. évében.
Te ennek majd ugyan az a színe ami úgy is kéne nem?Vagy csak a szar telód miat? Egyébként a szelepeket látod nem a dugót! Az régen rossz lenne ha egyből a dugót látnád!
most a Győri is szar volt.telecsúszkálták a pályát
pedig ott voltam.pesten ezen a szar mobil jégpályán a szűk 1800nm-rel.hát nem lesz könnyű kibírni ezzel amég a másikat csinálják
na ki írta ezt?
te rohadt terrorista
téged nem láttalak ott
köszi.az már nem kell mert majd szexi rex elviszi nekem megheggesztetni .viszont lámpa és első teló még mindig kéne uh lökjed