Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MITMITMIT VTN-eztettél?
Tölts már fel 1 képet....
Mindkettőtől elsüllyednék szégyenembe. Vagy ahogy a haverom szokta mondani. Szégyülllőm bazdmeg!
eddig még ülést bőröztettem, vtn fóliáztattam, index-tükör csre, + sok dekor....

hűtőmaszkra még nem volt időm és most téli szezonban , nem is lesz sztem...amint jobb idő lesz pattanok is fel és átlépek a sráchoz a vassal...eltettem a számot, köszönöm..
'estét gomez!
A hűtőmaszkkal jutottatok valamire?
estét...sötétebbet..:)
Nemtudom, hogy melyik lenne a nagyobb szégyen, ha kawarinára fanyarodnál, vagy ha a KTM után ráülnél egy kawára .
Úúúú baszki,most lebuktunk! Vettem egy kawát,aztán itt szentivánnál mindjárt le is szált a postásvonatról.
És mit szól ehhez az asszony?
Vagy bevettétek a triciklibe?
Úúúú baszki,most lebuktunk! Vettem egy kawát,aztán itt szentivánnál mindjárt le is szált a postásvonatról.
Mivan Jimmy, ott van nálad bikerina?
Jajjj most mééé vagy ilyen? Amúgy meg köcsögök vagytok és meg .I..,ésésés,sohatöbetnemteszembeidealábamatbunnnkó
ókinkábbfelülökavonatra
Mint neked?
Még szerencse... Lehet már felvágtam volna az ereimet tőle...
pedig aztán nem is a csajod
Nem tudom, hogy lesz-e nyuszifelvonulás... Nyúljelmezt macerásabb beszerezni, mint a Mikulást volt .
Bikerina már a halálba kerget a zöldségeivel .
Én megvárnám...
Lámpa legyen törött..
Télleg!
Nyuszi felvonulás lesz?
Jah és még egy kérdés...
Bikerina megvárja a ZÖLD postásvonatot?
Szerintetek?
Aham. Szóval át akartál minket dobni? Na legközelebb akkor azt se hisszük el neked,amit kérdezel!
Mert mivan? Lecsavart egyet az asszony,aztán folyik az orrod vére? De mondjuk az nem bika,hanem birka vér.
Neked is a Gyuri adta? Múltkor még bántam hogy nem hoztam tőle amikor adni akart,de úgy látom nem baj hogy kimaradt.
Én most bikavérezek .
nem vettem semmit meg nem vótam a bótba se csak kamuztam
csak ne ide .így is már minden szarral telefossák ezt az oldalt