Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A cigók nagy pofáját ennek a neoliberális zsidrákimádó bandának köszönhetjük....
Régen odabszott nekik a rendőr, most meg elfordulnak, ha bűnözik a cigány....

Vagyis nem cigány, hanem "norvég diplomata"
Ha ők ölnek, elhallgatják, ha kap egy rühedék 1 pofont, azonnal rasszizmust kiabálnak, a tetvek, meg a hazaáruló neoliberális kommunista politikai "elit"....
Akkor a tököm tudja mi a baja már megint. Nekem akad össze vissza. De az a vicc,hogy nem mindig.Az előbb szarakodott,most meg megy rendesen! Akkor is köcsög egy cég ez.
Faterom szokta mondani, a cigókra,hogy bassza meg hitler hogy nem ezekkel kezdte!


Még mielött lefigyel a net rendőrség elmondom,hogy a fater csóri már nem él,és én maximálisan elítélem az ilyen és ehhez hasonló nézeteket!
Nekem vidanet van, de faszán hasít...
Bár sikerült volna viccesbajuszú bácsinak a dolog.....
Most nem tartanánk itt....
Netezik valaki még vidanettel, Neki is akadozik,vagy csak nekem szarakodik már két napja. A tököm tele van ezzel a fasz céggel!
beépített emberként voltam,mostanra vége a küldetésemnek az SS hazaküldött mert jól végeztem dolgomat.infot kellett szereznem az ott dolgozóktól(bikerina) hátha valamit szervezkednek
mégegy puccskísérlet nem fér bele,ezt beláthatod
Sziasztok
Kalev..
Csak nem ti is építőtáborba mentek?
Pedig Te nem is vagy blankoltpöcsű...
a műjégpályán
Én itt vagyok.
De nincs semmi mondandóm . . .
Na mi van nyavalyások? Hol van mindenki?
itthon az új tank és fent a gépen .még beugrok gedeonhoz az aksiért és holnap lehet beröffen 1 kicsit...kipufdob nélkül .csakhogy olyan hangja legyen mint gedeon herélt dobjának .a csávó akié volt azt mondta h annyira ki van herélve h belenézel és látod a dugattyúkat
nem lenne rossz .de az FMX-et inkább meghagyom Pastrana-nak...még a végén beégne a gyerek .én motor nélkül repültem
Az első képen akár te is lehetnél .
nem-e ?már hogy a rákban ne lenne szerencsés ?...jó hát néha gyakorolni kell a bázisugrást is
amúgy ezért szárny a jele?
Ne szóld le ! Legalább Suzuki .
A Honda nem szerencsés ... Te tudod a legjobban, hogy miért szárny van az emblémájában .
nem írja a szöget de ez olyan 70 valamennyi lehet,nem?
hát az csúcs
Mondjuk ez nem egészen gyári... .
Ez azért elég szélsőséges... .
megkeresem,gixxi 600 nyert ha jól rémlik,pár éves cikk vagy kép volt.
főleg a supermotyó miatt nem könnyű elhinni az igaz,de lehet hogy sport és utcai kategória volt csak passz
Ezt azért nehezen tudom elképzelni ...
Milyen motorokkal hasonlították össze? A GS azért elég alacsony kis moci, csak nem lehet jobban borítani mint 1 gixxert/R6-ot/CBR-t ... ?
De sztem ha vki full lapon van, akár 1 szupermotyót is méjebbre lehet fektetni...
hát meg nekem nem helyettesíti 500 ló a kanyarodási élményt.
csúcsmotorként a gs 500ra gondoltam.
a motorok versenyében a 2. legjobban dönthető volt a szériagyártásúak között.ez halál komoly,ha megtalálnám azt a táblázatot bemásolom,valami 60 körüli dőlésszögről volt szó
Jah... sokáig tűnődtem, hogy lecseréljem egy Dodge Tomahawk-ra ... De túl macerás lenne a forgalomba helyezése .
te már a csúcson jársz így is
(majdnem... )
jut eszembe eladó az nsr-em
(na jó még nem.ja de. )