Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Agyam eldobom, mindenki most ad-vesz motort?
Én azértse' !
nem már csak páran maradtunk,csak nemtom a vízipisztoly miért van az övtáskájukon.de végülis mindegy is,ma megkeresett valami Schindler hogy írjam fel magamat a papírjára,nemtom minek kellett neki az aláírásom mikor az őrök azt mondták már megvették nekem a jegyet egy 'jobb' helyre,mehetnék vonattal oroszországba térítésmentesen kirándulni
utánfutóval vagy lábon hozod?
azért szólj majd amikor esedékes lesz,nem mintha elmennék veled
na gratulálok köcsi,végre rendes ember lesz belőled is.
arra a megállapodásra emlékszel hogy akinek előbb lesz nagy az megosztja a másikkal,igaz?
megjött .és most mindjárt mint a hülyegyerek bontom ki mint a karácsonyi ajándékot
jah alkudnom kell belőle rendesen mert van egy ugyan ilyen csak pécsen :S de pécs meg marha messze van de az meg 2004 -es
kicsit drágának tűnik külföldi papirokkal
ez lesz ha minden igaz http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotoro
k/157760/SUZUKI_GS_500_.html
épp ideje volt.várjuk a következőt
Oksa köszi = ne rendeld meg mert kicsit túl költekeztem max márciusban ,de kelleni fog kb menyi idő alatt jön meg ha kell?Ja és szelepfedél tömítés is kéne márc elején és majd esetleg gyertya ennek is kéne az ára.A moci Exup ,de itt az alváz szám 3LE001631 és a motor kód is ugyan ez.Előre is köszi!
. .. .. .. . .. eladtam a mocimat jöhet a következő
nem kell ezen agyalni,majd odaviszem ahol leszel
okokok.akkor addigra még átgondolom az életem és kitalálok valami okosat h hogy lehetne
nekem mindegy, péntekre vagy csütörtökre lesz itt.
ööö...izé.péntekre lesz meg v pénteken menjek érte?nem tudom h nekem délelőtt jó-e vagy délután.azt még majd kiderítem.ha nem akkor szombat ha neked jó
Nincs JT féktárcsa, ahogy mondtam
rendben péntek
a kapura még mindig ki van írva h arbájt máht fráj ?még a múltkor kint volt...ha jól emlékszem 45-ben .sokan vagytok ott?
én láttam mind a 3at
mail ment .eszembe jutott mit akartam tőletek
vezérműlánc DID 108 csapos ha ex-up os a motor
az ára 8500.-Ft. a többit e-mailban, Péntekre itt van
Ha nem ex-up os akkor alvázszám kell, hogy kiderítsük pontosan milyen.
Fuvóka méretet pontosat nem tudok de amit találtam az 125-ös méret lehet.
Vezérmű lánc és hogy mekkora a gyári fúvóka méret a karbikba.
már nem dolgozom ott, már csak a webáruházat csinálom, de lehet, attól függ mi kell.
Én csak kettőt látok . . .
Misi!Nálatok lehet vásárolni cuccokat 89-es Yamaha FZR 1000 hez is?Mert kéne egy s más a vashoz meg esetleg infók!