Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem sokkal szebb hangszerem van!
El élveznél ha rátehetnéd a segged!
nehogy kimaradj a sorból
én arra a hulladékra fel nem ülök .tesóméktól kérek 1 kocsit
Oszt mivel megyünk?FZR-el?
hülyegyerek feje kerek orra lapos fülig szaros
amit msn-en mutattam és kicsit többe kerül mint a makett CBR .ami Egerben van te ló
A makett CBR ért?
...de sajnállak .na akkor vasárnap érjél rá .megyünk a szerelmemér amit mutattam
Itthon vagyok mától mert táppénzen vagyok elkapott a genya.
mit csinász hédvégin te homár?
Ennyi az egész délután termése?Kifelejtenek a szórásból meg 1-2 pisis idióta titkos ügynököset játszik?Gyenge az oldal!
még jó h nem admantium mer akkor legyilkolna a Farkas meg a Victor
Dehogy vas. Csilimínium! Nem is merem kinthagyni mert minnyáá leadnák a tesók!
azt ne mondd h vasból .mer akkor elfelejtetted leadni
Hogyne adtam volna le more? Mit gondolsz mibül van a KTM?


BÉJJJJÁÁÁ Á KURVÁ ÁNYÁÁÁDOT!
a vasat meg gondolom az összeset leadtad már
Van itthon korlát,aranyból!
anyádék eltiltottak a gépezéstől ?vagy nem fizetted a számlát ?
akkor vegyél hozzá egy korlátot .nehogy leess a lépcsőn a reumás lábaiddal
Egyé csak,mert amúgy is olyan nyüzüge lócsöcs vagy,hogy egy nagyobb szél ketté tör! Kérhetsz tőlem is,de kapni nem fogsz az biztos!
Már így is többet mondtál el,mint amit lehet. Ha odaérsz akkor csak a titkos műholdas telefont használd.
Mi az hogy emeltél,meg hogy korlátlan hatalom? Nekem eddig is korlátlan hatalmam volt,és lesz is!
Na van egy jó hírem,a Nemzetbiztonságiaktól felkért a főnök(Jimmy-bá') hogy keressek meg és iktassak ki egy személyt
úgyhogy pár napra eltávozom.Ne keressetek,ne hívjatok mivel ha felveszem könnyen bemérhetnek
A viszontlátásra.

Ja igen, távollétemben moderátori rangra emelem Jimmy-t és Gyuri-t és Bogyó Uraságot(magyarul az öregeket) korlátlan hatalommal.
keresek mingyá neked is ne sírjál .csak hadd egyem meg végre az ebédem mer éhenhalok .már nem kell mert lesz itthun 2 is .majd kérek mástól
Ja hogy azt a szart se nekem kerested? Akkor még az utcába sem jöhetsz be! Jössz te még hagy adjak kölcsön neked bukót vagy szemüveget!
nem is neked írtam te sügér