Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha ilyen idő marad,akkor szombaton asszem én is felverem az erdő csendjét!
Ja jut eszembe még úgy is nagyobb lesz mint a tied 501 ccm!
A 2 szélsőt meghagyom aztán lesz nekem is 500 asom csak ,hogy ne irigykedj!
lekötsz 3 hengert azt van egy 250-esed...nem gáz ám az se
Mert ez vót ocsó!
ugye aki nem mer gyorsabban menni .csak tudnám akkor mi a ráknak vettél 1000est
Ja mentem 1 kört max 40 el az utcában!
csak annyit hallottunk h az egyik kurvára szentségel .na ezek se felejtik el egyhamar az öreg gedeont
Repeszt ahogy kell?
Te meg genyó!
de fasz vagy
Ja most már le esett.(csak 2x láttam) egyébként töröltelek a picsába a videómból mert köcsög voltál!
ha láttad volna 5 milliószor a Taxi 1-et akkor tudnád h a "hurutosan harákol a bringád" onnan jött a Jimmynek és én meg csak folytattam
Esztet most nem értem!
most hülyíted?vitriollal megy.na ezt kapd ki öreg:2 bamba fakabát.totyokodnak.mielőtt 1esbe válthattak volna úgy elhúzott mellettük mint a franc
Ja hát sajna elég szar így a fényképezőn keresztül ,de nem baj majd a kaputokba úgy is meghallod!
Asszem nekem elbaszódott a fülhallgatóm,mert én csak valami hurutos harákolást hallok!
Nesztek egy kis tél kergető!A felvétel nem egy tökély de kezdetnek megteszi. muzsika
most épp komoly zenét hallgatunk .fél óra azt otthon vagyok.feltéve ha nekem kellett msnre menni .már nekünk is nagyon hiányoztál

(dhfear)
már hiányoztatok!
jah amugy feljöhetnél msn-re!
bátyám gépét lenyulom,vagy inkább azt nem,hanem egy másikat,mer az tul nagy
megyek be gedeonhoz h meghallgassam a sor4ét .tegnap már beindult a sor2 is .még jön 1 első teleszkóp meg a szexi ex elviszi az idomomat aztán mehetünk is
Jól van ahogy gondolod én most kicsit összerakodok mosogatok oszt megyek ki.
mi jót csinálsz?

jó lenne már motorozni egyet!