Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mittudomén .
Bármilyenen .
milyen téren?
minek rád ruha?
dh meg fel sem tudja venni a kilógó csövektől
Majd találsz másikat .
akkor oda az élet értelme
Majd ha meglesz a 600F-ed, óvatosabban közlekedsz hóban.
Nalátod...
Most rúgtad az öngólt .
busszal
És mivel mész, enyhén havas aszfalt úton?
téligumi,hólánc
azért te is egész jól ki tudod ragadni a lényeget ahogy Jimmy szokta
"Fiatalcság, bolon'ccság..."
Tavaly volt szerencsém hóban motorozni a kis busával... Hát nem volt nagy élmény.
Kicsit nehezebb, mint az NSR, + "kicsit" agresszívebben is reagál a csuklómozdulatokra, főleg hóban... Szal nem beszólni!
Tegnap elfelejtettem átküldeni, sztem ma este gépközelben leszek, talán akkor... .
Van még sör is .
Ohh... köszönöm az elismerő szavakat mester .
köszi
Dh...előbb az én ruhámat vegye meg :D aztán valahogy lerendezem vele a tiédet is XD

A képhez a nyersanyagot mikor kapom meg?
a baleset előtt se írtam értelmesebbeket .akkor kalev rokon lesz és akkor vehet nekem is új bőrrucit
Most néztem dakart,kerestelek az indulók között de nem találtalak,ez hogy lehet?
Reggelt!
Na ki jön motorozni?
Ja bocs,rossz fórumra jöttem,keresek egy másikat ahol nem félnek a hidegtől és hótól
Úúú,már majdnem el is felejtettem,nagyon jó hogy megint eszembe juttattad,hogy NÁLATOK lehet kapni a legjobb és legolcsóbb acerbis idomokat!

A jutalékot nem elfelejteni,és itt most nem a lejárt szav idejű szaloncukorra gondoltam.
Básszkíííí! Nagyon komolyan kezdesz fejlődni! Lehet hogy nekem is női néven kellett volna regisztrálnom ide,aztán megvetetni kalevval valami drága cuccot?
Még jó, hogy nálunk kaphatók a fullos Acerbis idomok, ugye Jimmy?
Röviden:
Kiderült, hogy dh rokona szulejmán egy finn aki rossz helyre született és tud grafikulni, de csak szaunában.
Kalev rámozdult és hogy imponáljon neki, beígérte, hogy vesz neki egy 232 ezres bőrrucit, ha elviheti egy körre a hátsó ülésen.
Dh még mindig a baleset hatása alatt van és hülyeségeket írogat .
Ha vmi nem stimmel, ki lehet egészíteni .
Ünnepélyesen visszaolvastam mindent, teljesen képben vok.
a jóból sose elég
(na jó csak vicceltem...^^