Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na én leléptem...
Jó éjszakát mindenkinek egy Élmény volt veletek a mai nap
Aludjatok jól álmodjatok szépeket meg legyetek rosszak meg minden egyéb...
volt 1 hónap nyugalmatok ...nektek semmi nem elég?
Bazdmeg pedig már kezdtünk örülni!
kellet neked témát adni? :D
Lujzikával vigyázz... sunyi állat az...
a f*szom tele van má veletek.mindenki engem basztat.elegem van belőletek.soha többet nem jövök ide föl









na jó csak elmentem kajálni meg fürdeni...ti kis nyomik
a drótkefe erdőbe motorozol mi?
bakonyba honos a drótkefefa meg a csiszolópapirfa is
Ez király volt. Kinga körül,ing a finn inga!
Ja meg azért karcosak,mert direkt csiszoló papírral meg drótkefével összekarcolgattam őket,hogy aztán tudjak menőzni hogy én milyen komoly terepeken motorozok!
tudod a vákumban nem terjed a hang...
Szó szerint. Ha megtalálod,beledöglessz! Kb 28szor magyaráztam már el,aztán még mindig nem tudod.
ááá.fél ő a motorozástól .a KTM idomok is azért törtek el mert eldőlt otthon a garázsban a motor .
inkább ne dögölj bele ... ha egy mód van rá ...
a jimmyt lehet hogy hamarabb találod meg a likócsi erdőbe vagy a bakonyba mint otthonn
ilyen veszélyes a bérletország ?még jó h motorral járok .vagy elmehetnének Floridába és akkor onnan meg már a MIR "ú áomás"ra .akkor hozzátok megyek majd elsőnek .ha bele döglök is,de megtalálom h hol laksz
hát de a kamikázét megérdemelted :D
már késő .látod én is megkaptam a 'kamikazét'.sőt az igazi nevemet se sokan tudták.erre elesik az ember és egyből:"a Bálint kórházba került".még jó h akkor senki nem tudja h ehhez mi köze a Győri fórumnak
Nevem: Kinga
Finnország: mert finn mániás vagyok és voltam ott a nyáron és még jobban megimádtam... :D
Mi a neved? Én lemaradtam.
Lehet hogy elment bérletországba,bérletet venni! Finn országba? Hát ott hideg van baszki! Miért nem mennek inkább Miamiba? Te meg gyógyuljá csak otthon,aztán majd mehetsz te is ahova akarsz. Fing országba,vagy hova.
milyen szulejmán te gyerek...? van nevem is... amit neked pláne kell tudnod...adtól függetlenül hogy már ide is beírtam egyszer...
kawarina elveszett bérletvásárlás közben.kalev és szulejmán tervezik az utat finnországba.én itthon rohadok továbbra is .de röviden összefoglalva:SEMMI
akkor engem se büntetnek meg?
Na mivan palacsinta huszárok? Valaki összefoglalja mi történt?