Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a kézzel festés nem nagy cucc... egy kis effekt bűvészkedés az egész
Aha... persze... 1x nekem is megmutatták...

De már elfelejtettem .
Ööö... ami biztos, hogy festővászonra megy, úgyhogy majd úgy kell befejezned, hogy úgy nézzen ki, mintha kézzel lenne festve.
Hogy mi is fog úgy kinézni, még én sem tudom, mivel, mint említettem, most borultak az elképzeléseim a tv miatt.
nincs ebben semmi...inget vasalok.Hogy holnap legyen mit felvennem, holnap ha megyek dolgozni.
nem nagy ördöngösség
pedig az is jó de ezt sajna most nem tudom átvállalni helyetted mert még az elképzeléseidet se tudom o.O
azt amit most mosott tisztára azt kell kivasalni...tudod amin rajta van deák meg a haverjai
Ti tudtok vasalni?
Nem fotóz közületek vki komolyabb minőségben?
vigyázz meg ne égesd a kezed ha már kezd égett hús szag lenni pillants rá a vasalódeszkára
Az alapanyaggyűjtést útálom legjobban a grafikulásban .
Mi az hogy visszatértél,irány a meló,újból kezdődik az éjszakai műszak
Hogy micsi' ?
Nah, én itt vagyok, csak közben vasalok is.
Akkor úgyis lesz 1 eladó...
Nekem vaaan .
jah a másik meg az hogy csak a koliban tudom meg csinálni...mert itt van csak CS3-am...otton csak az alap verzió van azzal meg nem tudok szépen dolgozni...szóval a péntek szombat teljesen kiesik...vasárnap este már itt vagyok szóval tudok dolgozni...de nem hajt a tatár :D (csak én... ) szóval gondold át nyugodtan :)
Hát fogas kérdés .
Ha nem tetszik, nem kapsz szaloncukrot a zsákomból .
Nah lemértem, 120-as lesz & akkor ha a sarokba 60°-osan megy a TV, elfér a kép a bár + a TV között .
+ nem mellékesen így olcsóbban kijövök .
hosszú volt az éjszakai műszak
figyu ezen ne aggódj találkoztam már meredek kérésekkel a webstúdióban
a kép sokkal jobb lesz mint a 104-es TV .úgyhogy ha mégis megveszed a TV-t nyugodtan idehozhatod nekem
Visszatértem! Örültök,vagy őrültök?