Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mer mész te össze-vissza aztán a lábad elé se nézel ...mondtam h hozz navigációt
Miért neked van motorod?
Azééé mee nem szoktam fényképezni a motoromat,meg azéé mert fingom sincs hogy hogyan kell felrakni képet!
Miért,sikerült titokban lekapnod az enyémet?
akkor mérnem raktál már idáig?
itt az ideje hogy rakjá
Én meg majd rakok fel igazi motorról képeket!
hú a sok utcátos településeteket,visszafele gondoltam újítok az útvonalon,hát elég rendesen eltévedtem
szerintem még azt sem találtak ...mivelhogy utálom a káposztát .de azért nem volt egyszerű visszailleszkedni hozzátok
köszi h meglátogattál...most megint egy pár dologgal okosabb lettem,de ugyanúgy nem emléxem semmire .
nézzétek meg a galériámba a motor modelleimet
Nem válaszol. Lehet hogy vissza vitték? Majd viszünk neki pakkot,mint Nyilas Misinek!
Lehet csak most tudott megpattanni .
Még szabadlábon?
Lehet hogy lemondóan mondta,hogy : Na ezzel máá nem kell csinááni semmit! Belenézett a fejedbe,aztán nem látott mást,csak káposztalevet,ami felkeveredett az esésnél!
Fosol egyedül? Vagy csak attól fosol,hogy valamit csinál veled ha kettesbe maradtok?
késik a taxim,de amint tudok indulok.
és nem félek
nem fogunk se megenni,se feldarabolni és odaadni a macskának .legalább meg tudod kérdezni amire kíváncsi voltál
megkérdeztem, dolgozik ő is.
Jimmy tényleg jöhetnél h ne legyek egyedül
idegsebész azt írta h a fejemmel nem kell csinálni semmit...vagy lehet arra értette h nem tudnak vele mit kezdeni .holnap nem jó...rokonlátogatás .de végre sikerült elérnem h mindenki meglátogasson minket ...te nem jössz át ?
De te már menthetetlen vagy! Legalábbis a fejed! Spanifert nem kell készíteni,be van élesítve a kocsi hátuljába! Holnap megyünk motorozni,ha gondolod jöhetsz!
dehogy mentem magam ...mentenek engem a mentősök meg az orvosok .te meg készítsd a spanifert.jövő héten megyek veled motorozni ...tovább úgy sem bírom már
ezt kikérem magamnak .az egész a foregon hibája...ezt már megbeszéltük .akkor inkább összerakom a Hondát és megyek azzal .nem muszály.kapsz te tőlem anélkül is olyat... de remélem visszaadod
nemmuszáj ahhoz ünnep hogy kapjá valamit
én a nyáronn unatkoztam aztánn csinátam magamnak kismotort
majd estére lefényképezem de az nem kawa
azért nem kapsz mert nem tudsz rá vigyázzni!De az enyémet ha jol viselkedsz eltologathatod:))) muszály vmi ünnepnek lennie h kapjak vmit?