Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaaa. azt hittem az enyém...
mer az apját nem merik:))) majd ha kezelésbe veszem öket....

nem ez jimmynek szolt de a tiedre is kiváncsi vok ám ..!
Mennyi idősek?
Mármint az az egy?
Asszonyom egyik ismerőse is fórumozik ám, még gond lesz...
A lány 3 éves,a fiú meg 1. Igazi terrorista mindegyik. Főleg a lány. Szegény anyjukat,már kicsinálják idegileg!
jaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjj de büszke vki lehetsz is várjuk majd a pocketbájkos vidit
mennyi idősek?
ÁÁ.. ímádom, csak elméletileg mondtam
Na , többet nem rakok most...
meglátjuk,köszi
meg azért Jimmy-bácsinak is
Nekem kettő van,de mind a kettő alszik,úgyhogy jobb híján itt "baszom" a semmit veletek. Pedig sokatokkal még csak nem is ismerem.
az most elírás h "nálunk" (azaz nem velem)?
mert én nem leszek itthon,így is évente itt töltök vagy 40 napot

ha tele van a víz hogy öntsek bele 3-4 liter fagyállót?tán le kell ereszteni,nemde?
az astránk is opel és mégis különböző helyen van nekik.a nagyobb gond hogy a corsa-t 3 évnyi sár fedi(a motortérben is)
És az asszonynak mi erről a véleménye?
vagy ilyen...
de nekem pont ilyen kell....légysziiiiiiiiiiiiiiii
Marcsi...
Pont ilyet nem, de hasonlót tudok ám csinálni..
Akkor szerintem majd a jövő héten megyek.De addig is megírhatod a fejleményeket az emilemre.
Istenem nem is értem h egy ilyen elvetemültnek h lehet ilyen gyönyörü kisgyereke!nem eladó? ha nekem lesz én se it fogom baszni a semmit veletek (nem megsértődni!)

amugy kalev én csak nálatok akarok szilveszterezni h lehánnyam az ágyad meg anyádék ülésgarnituráját...
Nyitva ám.... még 24-én is .
Egy leeresztőt találsz a hűtő alján is...Suzuki Stift-en nekem volt. Remélem segít.
Most mi a gond? Te kérdeztél és én válaszoltam. De amúgy asszem a hűtő sarkán van. Egy kis műanyag dugó. De minek akarod leereszteni a vizet?
köszi szépen,megyek is így már bekötött szemmel is megtalálom.
mindig tudtam hogy itt csupa hasznos emberrel vagyok körülvéve
inkább ide összpontosíts mint oda
Valahol a motortérbe. Most boldog vagy?
Műv.házat akartam írni az elöbb,csak elbasztam,mert közbe skypolok,az asszony mindenáron beszélgetni akar velem,és ez így sok egyszerre.
most mondom h szünet van,tisztára boldog vagyok,bár annak jobban örülnék ha valaki megmondja hogy hol a tetves búbánatba van egy corsa A vízleeresztője,fagyálló nélkül b*szhatom csillaggarázzsal holnapra
pedig tök jó rallyautó,lassan autós pályára térek és abbahagyom a motorozást
(döbbent csend)
azért viccnek nem volt rossz?!