Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor aki jön Sümegre 5-én és Győrön keresztül vagy falum beli, az Agip kúton leszek (Praktier mellett) 08:30-ra háta összeverődünk páran...
merre felé akarsz turázni? én is emiatt vettem most gyári dobot :-)
ja neeem, az még odébb van, csak más országokba szeretnék túrázni és pl ausztriában ezért levennék a rendszámomat (sport nyitott dob E jelzés nélkül)
Sziasztok!

Komárom felé nem szokott gurulni valaki?
Kész az esemény 5.-re
https://www.sportmotor.hu/esem...
Gondolom műszaki vizsga.
szevasztok!

Sürgősen keresek gyári vagy sport dobot de E jelzéssel és db killerrel, Honda Hornet 600 99-es évjárathoz!
Aki tud valamit az kérem jelezze, sürgős lenne!
előre is köszi! széles utat!
Reggel Visegrád most este jutott eszembe :-D
elküldöm privátba rögtön..
Faja. Majd valami kora délelőtti gyülekezőt leszervezünk az Agip kútra a győri és környékbelieknek akik jönnek.
Oké, meglátom, még messze van, de olvasom a fórumot.
Jún.5-én gyere el Sümegre a várhoz sokan megyünk remélhetőleg...
Igen megismertelek!
Pocses, te jöttél tegnap szembe, a 82-esen Győr felé? :)
Szia
Ha ez nekem szol akkor igen légyszives
eggyik haverom most csináltatta a 900 cbr-t ha gondolod megkérdezhetem nem volt Drága a munkadij és eddig nagyon jó a gép
Üdv
Tud valaki a környéken jo szerelőt?r1 valtóba kellene fogaskereket és /vagy léptetò villat cserélni(valószinuleg)
Sziasztok.
Győr tájékán keresnék robogószerelőt. Aprilia Area 51-hez aki ért. City bike-ot mondták, de kicsit magasnak találom az áraikat ráadásul eléggé be vannak táblázva. Ha tudtok valakit aki megbízható írjátok meg légyszíves. Köszi.
ááá ha ilyen lesz mint most akkor kihagyom elég hűs volt tegnap a motoron de mentem mint a mérgezett egér :-)
Most hétvégén itthon leszek az idő is jól kinéz előjelek szerint...
Törölgetem , polírozgatom egyszer csak csepeg az eső ! Alig tudtam betenni a helyére leszakadt az ég ! Busás barátom most hívott hogy megyünk-e ? De én kizárt hogy még egy csepp esőbe is motorozzak !
Ki kukk én is de nem nyerő a mai idő főleg így iccakás héten nemrég keltem... pedig viszket a valogam.
V isegrád tervben van de nem ma :-)
Ahogy érzitek. Nekem mindegy. Én tegnap lenyomtam a hétvégi km-eket egyben. Szóval én ma regenerálódok főleg.
Busás barátommal gurulunk egyet , de olyan messze nem terveztünk , esetleg Veszprém-Farkasgyepű-Pápa de még ez sem biztos , vagy esetleg Visegrád !