Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig István kerestem a Dukat-ot , de ezek szerint jól láttam , hogy nem láttalak! Volt ellenben 2 rendőrmotoros és vagy 8 másik autós rendőr , mintha netán esetleg forradalomra készültünk volna! Pedig csak motoroztunk-beszélgettünk egyet. Vagy kettőt .
Sajnos nekem elmaradt. Holnap de. mehetek a motorért.
Igazàn nincs mit. Mi köszönjük a szerevezèst. Jò volt làtni a sok motort,motorosokat. Meg egy jot beszèlgetni.
Köszönöm mindenkinek aki ma megjelent Cseszneken az első parkoló találkozón és persze azoknak is akik valamilyen okból nem tudtak eljönni. Akinek van fotója az eseményről és elküldené az adatlapomon lévő E-mail címre azt megköszönöm. Rakok össze belőle egy galériát. Amennyiben van igény további találkozókra, ötletem már van is a következőre amit még nem lőnék le. De az is Nagyjából ezen a részen lenne csak egy pár kilométerrel arrébb.
Ja lestem én is meteblue-n.
Elvileg délutánra napsütés !
Tegnap még jót kergetőztünk a busás barátommal , de néha a szél győzött !
Az szép !
Szia! Várom a hívást mikor mehetek a gépért!!!
Jó reggelit ! Győri riderek készülődtök ?!
ma én is átnéztem majd mentem vele 2 km-ert
Mi is kerülünk ma valamerre !
Az ám Zoli, akkor este kerülök is egyet mert már nagyooooooooooooooooooooooooon........................
Kész legyen az a csavaros doboz ! És mond meg a szerelőknek szép hangot csináljanak neki !
Én is asszonytól a pogácsát, na hívott szerelőm ha nem lesz semmi komplikésün estére kész a motor. Még a hátsó henger van hátra + a telók elöl, ketten esnek neki.
Na kérem szépen én is berendeltem Szombatra a sütit is muternál szóval az is lesz. Riders is érkezik kb 2-kor Csesznekre szóval szépen dagad a társaság
ok! Hali!
na mentem melozni majd értekezünk szasztok skacok :-)
Én sem eszek éjszakásban,mégsem fogyok le. :)
ááá azért én még tettem oda egy kis sonkát nem á lefogyok :-D
Iccaka már évek óta nem kajálok...
áááá haggyjuk annyit akkor nem ér... akkor bent etted meg a husvéti menüt
Nem cserélnél velem! Én húsvétkor is éjjel voltam.
jol nyomod nem akarsz cserélni? :-P
Nekem még a mai van azt pihi.