Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok megyünk
Rendben akkor belekezdek a leszervezésbe. Én pl most a húsvét utáni hétvégére gondolok. Az időjós szerint ott már akár 20 fok is lehet. De még nagyon sok a "HA" ha valami alakul rögtön írom ide.
Mi is mennénk szivesen! :)
Akkor csak lesz belőle valami
Én benne vagyok hozok pár cimbit én is feltéve ha nekik is jó lesz az időpont.
Ha kesz lesz a mocim. En mindere kaphato leszek
látom Győr környékén is alakul az élet. Nekem a fejemben terveződik egy amolyan Parkoló találkozó. Lehet hogy klisés meg minden de arra gondoltam hogyha vannak a Győri oldalról is érdeklődök összetrombitálok egy Cseszneki pihenős Parkoló találkozót. Ha érdekel benneteket itt a környéken is megpedzem a sztorit és összehozhatunk valamit. Hogy össze jön e abban nem vagyok biztos.
Legkozelebb amirol tudok aprilis 9 bp. Motoros felvonulas
A forumok bol. Es a motorozz.hu oldalon is sok monden van. Erdemes szetnezni
Hali!
Köszi! Te honnan értesülsz,h mi hol lesz?
Hali. Nem tudok györbe semmi ilyesmit. En is megyek pestre,siofokra,meg minden hova ha motorozhatnekom van
Sziasztok! Győriek nem terveznek szezonnyitó gurulás?
sziasztok Győrből Pisti vok :-) suzuki Banditra gumit valaki tud ajánlani? 2001 es 1200-es Banndit 120/70 r 17 valami tipp?
sziasztok Győrből Pisti vok :-) suzuki Banditra gumit valaki tud ajánlani? 2001 es 1200-es Banndit 120/70 r 17 valami tipp?
Fényezés helyett, valószínűleg matricás takarás lesz. Kiderül, hogy működik-e.
Doboztartó platni monokey. Esetleg ha kell valakinek és felhasználná... szuvenyír.
Èn pesten csinàltattam nagyon profik. Győrből szàlitanak.
Üdv

Tudtok valakit ajánlani fényezés témában?

Csak a tankot akarom felfényezni.
már megvan hehe
szia
Hy! Akkor üdv újra itt...
Sziasztok. vagy 2 éve nem voltam fent, üdv a régieknek, és persze az újaknak
Sziasztok!
Győrben lesz szezonnyitó gurulás,v valami program tavasszal?
Priviben küldtem neked egy megbízható szerelő elérhetőségét aki vállalná a motorod, de látom nem olvasod el.