Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elek ha nincs jobb ötleted Gyere ki Bálványosi szerpentinre. Én délután nagy valószínűséggel ott leszek.
Nincs valakinek kedve gurulni egyet ? Kitoltam a vasat a teraszra , de egyenlőre csak az ablakon keresztül nézegetem mit is kezdjek vele ?! Talán egy Csesznek beleférne , vagy mit tudom én !
ááá ma nem volt senki innen Jánossomorján a szentelésen?
Sziasztok! Motorszerelőt keresek, aki ETZ 250-nel foglalkozik (és ért is hozzá), esetleg le is műszakiztatná. Létezik ilyen? Győr, Pannonhalma környékén.
Megyek dolgozni
holnap valaki valamerre? : )
halihó, valaki érkezik a mocistalálkozóra?
ez az akkor lehet csapatni mondtam én neked zökkenőmentesek :-D
A számom tudod, hívjál majd én hívtalak ugye a múltkor de a hölgy akivel beszéltem nem ismert semmilyen Gergőt... majd jól elnézését kértem és további szép napot kívántam neki.
Hát én sem hajnalra gondoltam. Ha már elmegyek szabira biztos hogy nem kelek fel 8-nál hamarabb. Nagymutert is meg kéne látogatnom Csabrendeken. Akkor erre még visszatérünk. Lehet pl felmegyek öcsémhez ő úgy is Győrben koleszos.
Délután érek rá csak mert délelőtt melózok, hétvégén meg szombaton azt 2őkor irány a nyugalom szigete vasárnap estig.
Lehet hogy lelépek szabira Csütörtök Pénteken. Kéne egyet gurulni. Arra felétek. Nem érsz rá valamelyik nap Pocses koma ?
Szevasz! Kész is a műszakim pikk-pakk megvolt na nem mintha gond lett volna vele.
II. Parkoló találkozó akit érdekel :
https://www.sportmotor.hu/foru...
az de még mekkora
na backer :-D végül is nem lehet válogatni mikor mit dob a gép :-D
Szia ! Isti már csak ilyen! Mindegy neki, hogy Duci vagy sovány!
Baszki most esik csak le a válaszod! Állat vagyol!
foglakozik soványabakkal is :-D van elérhetősége mühely? vagy feketén keni? :-)
Nem jó, hanem kiváló!!! Nem csak Ducikkal foglalkozik...
jó szerelő? szerelőt nem nagyon ismerek itt Győrben még :-D
Majd szerelőm viszi, még amúgy is kell egy hengerszinkron + a hátsó rugós tagon állít, mert nagyon összeül alattam.
igazán nincs mit :-) miért te hová viszed? vagy oda még a motor se kell? :-)
Köszi az infót!