Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

9200 huf-ba :-D
Oszt mibe került
Épfu kft ipari park Fehérvári ut 80 e betüs pufó én ott vizsgáztattam két hete nem szarakodtak egy fotó fékpad és már készen is volt.semmit nem néztek át rajta nem kötözködtek igen rugalmasok
Győrből jön valaki szombaton Örkènyre?
Üdv. Győrbe keresek RUGALMAS műszaki vizsgahelyet.
eggyik képeden marcalban lett csinálva .itt laksz a környéjen? kik az arabonások?
a vándor rock szervezésével
Arrabonásokkal voltál?
ááá ma nagyon jó csapattal Motorzhattunk egésznap kellemes társaság jó túra és nem sebesség mániás csapattal voltunk le a kalappal az ilyen csapatnak... :-)
Az őszintét megmondom Sümegre gondoltam. Jó kontaktom van a Várkapitány felé még akár egy kedvezményes várlátogatás vagy külön túrát is le tudok beszélni. Ehhez mondjuk idő kell. Jó kanyargós utakat is találni arra. Erre gondoltam.
Én benne vagyok!
Csak az idö legyen száraz
Meg idöbe tudjak szabit kérni
Na skacok van ötletem a következő tali helyszínére. Amennyiben persze csak akkor ha igény van rá. Szerintetek ? Ha az igény meg van elkezdem leszervezni mert az ötletem nagyobb szervezést igényel mint a mostani.
Mindenképpen.
Egy E-mailt előtte küldj!! Aztán várni foglak!
Jövő hétvége jobb pont pihenős leszek sz-v.
Basszus én lecsúsztam qúl sajnálom de kész a motor ami fontosabb.
Látogass ide! Elmegyünk Szépkilátó-ra. Nem fogod megbánni! Írj egy E-mailt a címemre , ha jössz!
Nem volt biztos, hogy tudok menni, de csak odaértem! Sok szép motor volt szerintem legalább 100-an voltunk egész nap.
Nekem holnap lesz dagoba rendszer szerint hétfő munkanapon ami du. kezdődik.
Egyben de volt vele meló. Holnap elszegényedek...
Kosárban?
Vasárnap?! De hát csak a templom meg a kocsma van nyitva olyankor.
Voltál Te is Jocó? Szevasz.
Egyben hozod el vagy darabokban...?