Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ááá ne vedd el a kedvem :-) kibirom ezta 3 éjjelt ez van már 1 honapja de ugy szép az élet ha zajlik :-)
Lassan meg menned kell dolgozni.:( Lesz melotok sajna,reggel sok várt be.
tudom :-)
bocs,vasárnapra gondoltam.:)
hidd el nem vesztettél semmit ez nem normális túra volt másnap kettesben na igen az már az volt :-)
na akkor leszünk páran normálisak is :-)
De jó akkor,h nem tudtunk elmenni szombaton. 10.30ra mi is ott leszünk!:)
Ha falkába nyomjuk nekem a 100 is nagyon megfelel , szeretem nézegetni a többi vasat , figyelem a telók mozgását , a hagjukat meg úgy egyébként nézelődni ! Megvan a butulás ideje is de nem akkor mikor több motor is van , főleg utasokkal !
fél tizen egy Agip kut de onnan is csak normál tempó jön 4 motoros ismim ők se cibálják :-)
Az enyém az lesz egyedül is odatalálok. Még nem hívott a szerelőm, mondtam Neki szombatra legkésőbb kell a gép, ha nem készül el vele szétkúr az ideg...
remélem most szonbaton normál tempó lesz
Le kellett volna tisztázni az első megállásnál, oszt ha nem tetszik viZSlát.
valami csökkent szellemiségü Bmw-es igaz annak kelett volna elől menni aki szervezte a gurulást és aki akar megy aki nem az megy mögötte és aki szervezte ő tuti nem ment volna max 110-120 na meg ott ahol lehet és a többiek is tudnak menni
Hát igen , 10 motornál ha az első csak 100-zal megy , az utolsó már 130-150-el ! Erre figyelni kéne ! Ki volt elöl az a vak hangya ?
Balatonfüredre mentünk 10-en egypáran. Nem volt rossz csak épp nem turatempó volt és nem igazán lehetett élvezni
ez igy van de ezek a nagy jampika 400 asokat ki lötték igy én is szeretek menni de ha turázni megyünk többen akkor olyan tempoót diktáljon az első hogy azt mindenki tartani tudja nem ám hogy ki vagyok mi vagyok mert BMW-vel megyek elől
Csősztök ! Milyen húsvéti gurulás volt ?
Ezt sosem értettem mi a jó abban ha durva hajtás van egy túrán. Nincs bajom a sebességgel sőt szeretem is de egy túránál mindig az a lényeg hogy a leglassabb is bírja a tempót.
nem vesztettél semmit pszihopata hajtás volt :-) vlt aki cseszneknél visszafordult na meg egy srác kétszer bukott nem ép turatempót diktáltak...
Nem.
te voltál a húsvéti balatoni motorozáson?
Ez kú jó volt.
yotubon futottam bele szerintem kurva jó. igaz nem motoros de akkor is

http://youtu.be/16k-yhcRNk8
Azt ki ! Órákon keresztül néztem tavaly a Pannónia ringen !
Igaz tényleg nagyon egyedi a hangjuk. Barátom is már három utcával előbb tudja, hogy pillanatok múlva odaérek a házuk elé. Vagy srévizavé.