Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó van na leszányi az ifjú titánról!
Hogy múlik az idő most meg már a könnyű erkölcsű lányoktól kell hazazavarni........!
Jó van máááá ! Nem akartalak megbántani te gyerek ! Itt az első nagymotrom 1983-at írunk , Jawa 350 /módosítva/
Te Elek mi a pélónak van ezen a GS-en ennyi leömlő ? 125ccm / henger ?
Wolf te is jössz Szombaton ? Becsatlakozol valahol ?
Értem én Elek de akkor amikor te Olaszországban jártál a GS-el akkor anyukámék épp a kiságyamat próbálták összerakni mert már talán addigra hazavittek a kórházból.
Kommersz , csak fiatal vagy ! És nem ismered az eredeti gs 500-at Nekem volt mégpedig 89-ben . Megjárta velem Olaszországot !
Én is láttam
őőő de kár hogy nem mentem el addig. Még sosem láttam X11-est a sajátomon kívül csak képen.
nem amúgy nincs bajom a Z750-el én is hasonlón vizsgáztam. ZR7-esen tanultam. Jó motor amúgy logikus döntés. Tartós motor meg minden de kicsit olyan nekem mint mondjuk a GS500. Az is egy jó motor de kicsit kommersz nekem. Sem naked sem sport sem túra sem enduro. Kicsit mind de mégis egyik sem. Amolyan közlekedős motor. De tartós meg kimegy a világból ami persze nagyon jó. De ennyi.
Ja látom te is kiszorultál az évjáratból , ezért bántod a z750-et !
Gergő ! Tegnap volt egy ugyan olyan motor Cseszneken mint a tied !
Hát ha tényleg csak Z750-nen volt eddig szerencséd utazni akkor neked is érdemes lesz eljönni valahogy Csesznekre ugyanis lesz ott egy pár csemege
Nekem kicsit a Kawa Z750 olyan semmilyen de nem akarok senkit sem megszólni érte aki ilyennel motorozik jó motor az tényleg meg a világból is kimegy de nekem kicsit túl kommersz.
Ma is lődörögtek motoros járőrök négyen egyszerre . Láttam őket Győrbe , meg most hazafele Veszprémvarsányba !
Az topic új neve: motorosrandi
Igen olvastam amit írtál, engem nem zavarnak kuTTúrátt leszek.
Most mondanám hogy nálam van hely hátul de sajna én az ellenkező irányból megyek. Amúgy szólok hogy a Veszprémi rendőrkapitányság is bejelentkezett Szombatra bár az még nem tiszta hogy szolgálati járgánnyal vagy saját kétkerekűvel jönnek. Ezt még nem tudom.
Írás előtt katt a kis görbe nyílra akinek szánod a választ.
Motoros családból származom...:)
motor és gazdája egyaránt.....
Már amúgy sem férsz bele a rátába...
Én meg bedőltem hogy tényleg csak a motor érdekel !
Azt nem tudom ki !
Nem festem a körmöm :P ha tudtok esetleg vkit, aki független, és szívesen ismerkedne (35-44 évesig) szóljatok :) köszönöm előre is
Szabó Gergő. Most hozott be egy Hypermotard 1.1-est még a padon volt, állat szép.