Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pl. Az én Pony superbike-omon hosszú verhovina ülés volt !
A múltkor is megcsodáltam már őket, valamelyik fórumba megosztottad.
Na és ehhez a gyönyörűséghez mit szóltok ? Haa ? 900 bol d' or , háttérben egy XS1100 és a volt GS 500 !
nekem meg még Simsonom sem volt. Sőt a mostani az első váltós motorom. Volt előtte egy MBK Ovettom meg egy Aprilia Leonardo 125 ST meg egy fél szezont hajtottam fater 400-as Burgmanját aztán jött ez. Néha sajnálom hogy ezekből a keleti blokkos csodákból kimaradtam. (de gyorsan megszabadulok ezektől a gondolatoktól.)
Tinik voltunk még akkor.
Jah tényleg bocsi visszaszívtam
Hogy a picsába ült erre fel 2 ember ? egy fél is alíg fér el rajta
Faragtam mindent ! Egykeréken utca hosszat mentem , láb a lábtartón , sok ügyességi versenyt nyertem vele !
Nekem a Kadet 780 volt első 88-ban 6300 pézért.
Ezt a GP-t hagyd...
Az még a Komár volt a kormányváltós.
De az milyen durva ahogy azokat tuningolják. Slikk markolat gumi, Dizájnos teniszlabda a lábak végén. De az igazán keményeknek kerekek vannak raja az már igazi GP technology.
Nem , ez a Pony volt , már lábváltóval . 4950 Ft volt az áraq !
Basszus és már a kis Ramaty is faragva volt nem semmi. Anno unokaöcsém ilyenről hagytam el a csomagtartón ült. Ő könnyezett én röhögtem...
Amúgy most ne röhögjetek de ez az a fura váltós Romet amit a bal kormányon kellett váltani ? Met a szomszéd szerelőm egy ilyennel riogatott amikor oktatásra jártam.
de látom a csutkakormány már akkor befigyelt :-)
amúgy szeretem a régi motorokat is. Pl ha lenne egy fedett műhelyem nagyon szeretnék bele egy régi Czetkát. Abból szép kis motorokat lehet építeni. pl Tavaly Aug 20.án vagy fél órát csorgattam a nyálam egy a Zundap-ra ami Keszthelyről jött fel a veterán talira. Az csoda szép volt.
Nem röhög ! Visszafogja magát ! 1980
Az legalább mozog!
Nem kell izgulni nem veszem magamra. Nem szoktam sokat adni azok szavára akiknek már az is motorozás ha ráhajolnak a járókeretre :-)
Ja várjatok ! előkeresem a legelső benzinpusztítót ! De kérem nem röhögni !
Mert már földig ér a lába!!
Ja hogy szar a kép ? Ez még nem a digitális technológia , hanem tudod harkály a dobozban ! /Frédi és Béni /