Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki csinálja ?
Majdnem a teljes csapat !
A kis szörnyem szerelőnél van, de lelkére kötöttem, hogy szombatig kész legyen! Nyugtázta, remélem.
Most is választhattad volna a típust , szép narancs színűt ! Hátha megy a körömlakkodhoz !
Hát ez az !
Ma is repültem egyet Csesznekre , ma Anya is velem volt . Tegnap viszont mikor ott jártunk vagy 80 moci volt a parkolókba !
Pedig nemcsak motoros, hanem betonozós idő is lesz, de bízzunk benne.
Szia ! Azon leszünk mi is ! Remélem senkinek nem kell beton szombaton !
Huhh, köszi szépen, ilyen tempóra nem számítottam :) tavaly Z750-el voltam...
Na itt egy talpig úriember falum béli. Akkor szombaton 10:30 ra ott leszek az Agip kúton. Szevasz Zoli!
Szerintem még típust is választhatsz ! Ép tegnap mentünk arra , Győr -Csesznek -Veszprém -Farkasgyepű - Pápa és ugyanerre vissza Csesznekre ! Nagyon elfértél volna ! Részemről ZZR1100 , Hayabusa , VFR750 , Z750 lett volna a választási lehetőség !
Szerintem biztos volna aki nem csak maga mögé engedné... kéz csókom.
Sziasztok! Bár nem társkereső, de egy próbát azért megér...Lenne valaki köztetek, aki szívesen vállalna maga mögé? :) szerelmes lettem a motorozásba, de sajnos a lovasom elkopott...hamarosan én is szeretnék egy sajátot. 34 éves pápai hölgy....
jah jah egy halom ratyi motoros akik úgy effektíve motoroznak is nem csak beszélnek róla
Mennyi ratyi lesz ott. Nem komolyan venni.
az hagyján de lehet hogy Cseszneken is kell mind a két oldalon a parkoló
Április.2ő 10:30 lehet kevés lesz a kúton a hely...
Rendben! :D
(De jövő hétvégén, nem most, ugye, ahogy a kiírásban? Vagy már ennyire előre pontosítunk :) )
Szevasz Bálint!
10:30 kor a szokott helyen.
De nincs egy szavam sem mert Gyula cimborám B-kingje még az enyémnél is többet eszik igaz az a gép egy vadállat. Rövidebb mint az enyém és minden adata sokkalta nagyobb mint az enyém. +50 Le +25 Nm -15 kg -10 cm +1,5 L/100. De akkor is kipróbálnám :-)
akkor mi is oda megyünk :-)
Csatlakozom én is szerintem, agipnál :)
Na ez a nem gyenge.
Le se merem írni hogy 5 alá is megy a mozdony ha 120 nál korlátozod !