Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért egy S1000RR-t azért biztos kipróbálnál
Az szép ! Szóval egy fos !
Formára nekem is tetszik ez a gép de valahogy az a két köcsög ami jobbról-balról kilóg az valahogy olyan furán néz ki főleg szemből. Egyáltalán ez boxer 2 henger vagy Boxer 4.
Amúgy az 1200 LT nagyon más az fekvő Sor 4 és minden induláskor füstöl mint az állat. (Bal oldalon van a hengerfej, ha letámasztod megszívja magát olajjal)
Még nem hallottam ! Bmw ? ez se dobogtatja meg a szívem ! Inkább egy duki ott a bakonyban a legszebb hang az ővék ez vitathatatlan ! Vagy mentem valamikor moto guzzi val na az érdekes jármű !
Ezt az 1.2est jó volt tesztelni tavaly az A1 jóvoltából.
Jó mondjuk 50 alatt nem ver el. Ez is igaz. :-)
Tavaly lőttem egy igen faja képet Laciról a motorja mellett áll indulás előtt, idén megkapja szülinapjára fába égetett formában majd Zolival felveszem a kapcsolatot itt is fent van ugye, már készített nekem nem is egy képet. Ne mond, hogy nem hallottad még eztet a kifejezéstet.
Egy kollegámnak próbáltam egyszer ki a kis csopiját azon is van ilyen "hínár" hogy az hogy szét tudja verni az ember alkarját. Hihetetlen hogy azt valaki kedveli.
kormányhínáros ! Most beszartam !
Jelenleg egy BMW 1200 LT van felkötve a műhely plafonjára hát az sem kisebb. Sőt szerintem az még talán ennél is nagyobb. 370 Kg van beírva száraz tömegnek a forgalmijába.
Nem hiszem hogy nehezebb felszerelni egy ZZR1400-asra a kitámasztó kereket mint egy Goldwingre szóval ezen nem múlik majd :-)
Nekem sem, de Laci barátom szereti ezeket a krómos csicsa rádiós kormányhínáros sokantennás csuklós buszokat. Volt benya szag mögötte mikor eltekerte a szarvát, de tudtam kapaszkodni a kis blokkossal mögötte, nem maradtam szégyenben.
Sajna nekem ezek a fotelek nem jönnek be ! Ehhez nem tudok elég öreg lenni ! Én mindíg tüzeltem a gyertyát nem csak gyújtogattam !
Egy cimbim eladta tavaly az ezer5csijét, de már vett egy 1Nyócasat fehérben. Majd jól meglesem azt lekattintom.
ugyan Elek ne legyél pesszimista. szerelünk neked kitámasztó lábat majd egy Goldwing-re
Ember 30 múlva 80 lennék ! Talán ! Akkor már csak legfeljebb felolvasnak !
atom jó hangja volt. Bár csak 2 henger

De azért tényleg jó hangja volt.
Aztán 1992-ben megvettem az első mozdonyt ,/ egy lakás ára volt akkor / addig faragtam amíg 310-nél ált meg a mutató ! És nem egyszer mutatta ! És nem csak elérte , hanem akár öt percre is ragasztottam a markolatot ! Ahogy kiadta !
meg amúgy is nekem nem jönnek be ezek az UFO Bike-ok. Kanyar aszisztens fék aszisztens inteligens ABS. Lassan ők vezetnek minket nem mi őket.
Milyen sz@r lehetett te anyááááám........
Mert talán ti nem próbálhatjátok ki ? minap talán mult hét Szombaton kint ücsörgünk Bányoson és jön egy zsír új nagy monster ment is 2-3 kört majd megélt. Elkezdett leöltözni aztán majd leszakadt a pofám. Mivel a sisak alól egy kb 60-65 éves fószer került elő. Full bőrben és küldte is rendesen. Termington dobok slikk gumi. Azt hittem lefordulok a szalagkorlátról.
te még kipróbálhatod a 30 év múlva készülő bike-okat !
Többször raktam őket , talán utoljára a krómozás témába , hogy valamikor a japcsik nem szartak a leömlőkre , hanem harminc éves blokkok is kirakatba való állapotban voltak !
Néha ezeket a sztorikat hallgatva sajnálom hogy úgy kezdtem a motorozást ahogy. Hiszen mindenkinél látom hogy szépen lassan egyre nagyobbakra ültek, de nálam mi lesz ? Most X11 aztán talán egy B-king majd végül egy MT01-es aztán kifújt vége a listának nincs tovább.
ÁÁ még ma is megkönnyezem őket !