Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahh, köszi, de holnap nem érek rá :(
Majd legközelebb! Most így, hogy már van mivel biztosan lesz rá alkalom...

Szerintem fél óra és indulok. Ha valaki lát az 1-esen tépni Visegrád felé (vagy utolér ;) ) akkor dudáljon! :)
jó lett nem is Dréga 1000 huf volt fel is rakta faszagányosan csak nem épp a pontos idelyéről híres de attol eltekintve hogy kicsit megváratott korekt jó fej ócco és fel is rakja ügyesen
Hali mi ma már nem hiszem hogy megyünk de reggel igen csak megyünk valamerre bakonybél sokoropátka meg ösze vissza ha lesz kedved :-)
Halihó!
Nem írtam még ebbe a topicba, de most sok év kihagyás (125-özés) után pár napja hazajött a gépem a szerelőtől, így terveztem délután szaladni egy kört valamerre - talán itt a Dunaparton Esztergom - Visegrád felé. Csak úgy bemelegítőleg.
Tudom, eléggé későn szólok, de gondoltam feldobom a fórumra, hátha van valakinek kedve csatlakozni, vagy megy valaki valhová aki szívesen venné ha csatlakozok :)
Majd mutika megfele, kíváncsi vagyok. Lehet rakatok én is hosszában a tank+üléspúpra fehérben mint bratyesznak van az S2R-en csak ugye azon fekete.
Pocses most megyek a matricákért fillérek be került backi
mi menni akarunk valamerre :- D van egy másik srác aki jön
Sajna nekem se jó meló van du...
Bárcsak tudnék menni, de meló van még két hétig. :(
Vasárnap Balaton, vagy bármi más valaki? :)
Sziasztok

Győr nádor utcában kiadó egy hely egy motor számára. A garázsban most 2 motor áll, eddig is 3 állt kényelmesen elférünk. Villany van, szekrény ruháknak szerszámoknak van.
06/30 914 45 24 vagy imrekerekes88@hotmail.com

5 ezer Ft/hó
Jó hely nagyon profik. Az eredetvizsga rendszámozás stb papírokat a Petiékkel csináltattam mind2ő technikához anno 4ezerért / db azt nem kellet sehol sorban állnom egyik nap viszed, másik nap hozod oszt finíto.
az a hely amit mondtam vagy van attol még lazább? :-P
csevaztok !! van valaki aki Co -val heggeszt győrben vagy nem túl messze? :-P félig szétszeddve nem nagyon szeretnék messze menni de mindent megoldok :-)
Szia!
Azt nem tudom, hogy szombaton vizsgáztatnak avagy mégsem, oldalukon a nyitva tartásukat olvasva nem, csak péntekig. ( egy telefont megér) Viszont ha megtudod oldani akkor nagyon ajánlom őket mert korrektek és nem szarakodnak semmivel, a kipu ami miatt esetleg, de telefonon is kérdezik már majd előre. Múlt hónapban vittem a csavaros dobozt vizsgára, időpontot nem is kellett kérnem, még szólt is a mester esőben ne vigyem ne ázzak el. 9240.- jó magyar forintba került.
Sziasztok!

Győr-Moson-Sopron megyében tud valaki műszaki vizsga állomást, ahol szombaton is lehet motort vizsgáztatni? Lehetőleg az osztrák határ közelében.
Tényleg! Most nekem is leesett! Csörömpölt!
jól megy azóta én már szétkaptam a Banditát :-D
igen furcsa a billentyüzeted biztos english
áááá azok házhoz jönnek :-D
Hali én voltam. Most értem haza a Balatonról :)
"Szép lányokat" akartam írni! Csak megcsúszott a billentyűzetem és félre .........m.
nagyon durva a téma
Nem csak oda B+!! A Qrvákhoz pl!
kocsmába backi minden rendes ember oda jár