Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendes ember hova menne máshova?! Jó reggelt kívánok!
hmmm az se rossz de te honnan tudod?
Otthon!
hol van aza a kawás akivel ma motoroztam innen marcalból?
Rendben Isti!
Oké Józsi leállás előtti hét lesz nekem reggeles leszek, ha be tudok egy nap szabit iktatni valamelyik napra, időben szólok hogy sikeredett avagy sem.
elgurulok most arra megnézem a nyitvatartást
Laciék a jövő hónap julius 17-20.- án lennének itt! Próbáld az idődet beütemezni!
Nincs mit remélem még foglalkoznak műanyagozással...
kössz kössz akkor meglátogatom őket
Ha jól tudom a szabadhegyi Lidl mellet lévő autósiskola mögötti műhelyekben van műanyagos. Régen MHSZ később Bilux most a tököm tudja, hogy híják pedig gyakran elmenek mellette.
Hali Győrben valaki nem tud müanyag heggesztőt?
Bocsesz jó a pálesz+sör. Na h-k itthon vagyok lehet gurunyi de asszem megint 1edül fogok... fene a dagoba rendszerbe.
ajnye agyadra ment a munka mondj fel
Drákulálok! (de nem kakilok)
jó volt ez a hétvége is
Bacca+ melózok, pedig szívesen mennék veletek, aki helyettesíteni szokott ammeg szabin van így ki van csukva a részvétel. De azért ma is kerültem egy szösszenetet este meló után.
Velencén is volt valami de olyan hülyén szervezték hogy parkoló sem volt ugy feldurvitottak hogy elmentünk a Balcsira
Holnap Fertőszentmiklós westdrag race ! 10 órakor indulunk a praktiker parkolóból , eddig kb 5 motor ! Esőbe nem motorozunk !
nem is jártam oviba apropó nem mondtad hogy csesznek fele felturták az utat mentünk vagy 300 km -ert asszem sokan ródták az utaakat
Veled nem beszélek mert butuska vagy biztos pokróc volt a jeled oviba.
most nem jössz amikor nulla a megázási esély
Hellóka! A tömegközlekedés nem az én világom de legalább mehetek motorral, mert kolléga nem jön aki vinni szokott.
Nem úgy néz ki! De azért szerb busz!
Elkísérnélek de van jobb dolgom is melózok.