Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vettem, de még nem volt alkalmam kipróbálni. Őszintén szólva ránézésre 100 Ft-ot sem ér, de majd kiderül.
elégetni jó lesz még a hátsó, az első meg használható még......
Én sajnos nem tudok adni
hát ezeket a gumikat elviheted a megsemmisitőbe,vagy gyirmótra a gumishoz 100ft/db áron lerekhatod
mire jutottál alpine füldugó ügybe?
veszel vagy már vettél?
Oké, köszi vazze!
ahhoz képest hogy dunántúli motorkiálítás a neve mindíg csak a győri boltok szoktak kipakolni
most meg volt 3 vagy 4 győri bolt
legalább nem volt nagy tömeg
ott volt tegnap az eto parkba, lehetett szlalomozni
Pontos gyártó, típusmegjelölés esetleg? A szivató mely része ment tönkre vajon ? Elektromos vagy mechanikus része van oda ?
Érdeklődnék van-e valami fejlemény a májusi vezetéstechnikai tréninggel kapcsolatban? Lesz-e egyáltalán?
több bicikli volt mint motor.... fent meg nem volt semmi
ha nincs más ötlet
de megkérdezheted a citybike-ba meg a Misinél is
Szép jó reggelt Mindenkinek!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Egy ismerősömnek van egy 95-ös Honda Lead 125-ös robogója, aminek rossz az automata szívatója. Hol lehetne ilyet szerezni?

Előre is köszi!
Igazad van.
délután meglestem a motorkiálítást
elég gyér volt a felhozatal, emeleten is volt valami? oda már elfelejtettem fölmenni
600cc az az olajat jelenti szerintem , hogy annyi olaj kell bele. Ez sem kötekedésképp.
Eladó használt gumik! A hátsó középen le van járva, az első nincs .
Bridgestone Battax gumik! Első-Hátsó!
Első : 120/70 - R17 Túramotoron használt, normális tulajdonostól
Hátsó : 180/55 - R17 .
Simson blokkot Cr 250-be? Jó ötlet, de lehet, hogy kihagyom. És igen, Cr blokkot is bontanak nem egyet. De ami nekem kell az 1988-89es évjaratéra passzol csak, ezért nagyon ritka. (Nem tudom miért írták rá, hogy 600ccm, nem akkora motorra lesz, de tény, hogy nagyobbra mint egy 50-es.)
Nem kötekedésképpen,de szerinted a képen az egy simson blokk? Én nem értek annyira hozzá,de rá van írva (40549hsz, 1.kép) hogy 600ccm,ami erősen sejtetni engedi hogy valamivel nagyobb motorról van szó,mint egy simson.
Szia mindenki
Kicsit elhúzzam a szád és nevesek énis csak szolok hogy komplett blokkot a környékünkön má 10000 FT ért utánad vágják akár 4,3 as váltásut
Szia! Ő ( http://www.sportmotor.hu/tagok... ) hozzá küldtem el, őneki ez a szakmája, ahogy a galériája is mutatja. Viszont most volt motorbalesete és elszakadtak a vállizületei. Meg tudná csinálni, csak az a határidő amit mondott, nekem nem megfelelő így én láttam jobbnak ha visszaküldi. A nagyja meg van, aki egy kicsit is ért maráshoz, nem nagy munka neki, ezért érdeklődtem itt Győrön belül ki tudja megnézni / megcsinálni.
szerintem aki elkezdte az csinálja meg normálisan ahogy kell
énse szoktam annak örülni mikor valaki szétszed valamit aztán mikor már nem bír vele akkor idehozza én meg fél napot legózok vel hogyan volt összerakva
melyik cég csinálta eddíg?
Szia! Először is, cég vállalta el eddig is a deknit, de aki csinálta betegszabin van és nekem kicsit sürgőssé vált. Gondolom nem szar minőségű az a gipsz. A nyersanyaghoz, ami a harmadik képen van és nem kell már sok, hogy tökéletes legyen, azt 10.000Ft-ért kaptam meg. (Újonnan 79.000Ft, használtan még külföldön se láttam, ezért a baszakodás... )

Kopaszkak1: 06-70-514-98-26 vagy kopaszfeju@hotmail.com (MSN)

Üdv.
Egyébként nem sok maszek CNC ismerek ,de talán a Svarcz Ottót meglehetne próbálni.Viszont engem érdekelne annak az elérhetősége aki a féktárcsádat csinálta azt hiszem Kopaszka1 elküldhetnél valami telszámot vagy email címet.