Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én voltam...
Napot spenót pöcsök!
Neked is. Nem, csak ritkán jutok ide fel. :-)
Én meg azt hittem, hogy megint valami hatóság elől bujkálsz, és megváltoztattad . . .

Amúgy meg szép jó napot Mindenkinek!
Szia Gedeon:) Ha rajtam múlik, én megyek, előtte még azért facebookon is tedd ki, mert ezt ritkán olvasom......
Baszki.... lopják a nevem?
volt valaki gyorsuláson?
Ha időben hazaérek melóbol,ott leszek!
jó akkor én megyek, legalábbis eddíg még nem terveztem akkorra semmi fontosat
kik mennek még?
Nem.Mi autóval megyünk a motorosok pedig előttünk fognak menni 1 bizonyos motor után és így felvezetnek bennünket az étteremig.
úgy akartam kérdezni hogy te is motoron gurulsz majd?
Csokoikám! Értő olvasás! Általános iskola kb. 3-4. osztály.
ez jól hangzik
motoros esküvő lessz vagy mi csak csináljunk egy rövid felvonulást?
Tisztelt Győr és környéki motorosok! Augusztus 17.-én pénteken 17:30 kor lesz az esküvőm az Zichy-palotában.A szertartás után átmegyünk a Bolero étteremhez.Erre az útra szeretnélek benneteket meghívni ,hogy felvezessetek bennünket.Mindenkit szívesen látunk kicsi és nagy motorost is.Az étterem előtt egy kis frissítővel kedveskedünk a kíséretünknek.Olcsó benzint és széles utat mindenkinek!
Hello

Én is megválok a gépemtől, cbr 600 Fs..
Még egy Garda tó túra és megy a piacra.. :)
Lassan 1 éve tart a motorvásárlás...ez emlékeztet a munkatársamra aki 2 éve vesz autót,nála az a baj hogy horror áron akar eladni egy 15 éves autót,s kibaszott olcsón akar venni.....
Nesze neked gazdaságos dízel motor! "A tied menyit eszik 100-on?" -Nem sokat kb. 50 liter - ! Na csoki az tény ebben van nyomaték és el is férsz benne,rajta.Jaj de szépen sípoltak azok a turbók szabályzásig elküldeni a dízelt?!
Üdv! Győr belvárosában keresek garázsbérletet egy kismotor számára. Közös bérlet is érdekel!
megfertőzött a v2
fölösleges ezt a témát tovább boncolgatni.akinek a 25-ös kétütemű után (ami mindig takarékos üzemmódban ment) nem elég akár csak egy 500as nyomatéka is, az akkor inkább vegyen ilyen dízel szörnyet
Kicsit kapd össze magad mert mind bontószökevény lesz mire eljutsz a pénzletételig.
már találtam több ojan gépet ami megfelel minden elvárásomnak csak nem tudok dönteni köztük
Szerintem fogsz...................olyan a kívánságlistád hogy 3 gyárra való mérnök beleszakadva nem tudná összehozni a gépet.
addíg nem akarok várni
gsx-r 1100
ismerős mondtta hogy nagyon jó állapotba van nézzem meg
megnéztem mert eddíg még nem láttam ijent közelről, amúgy tényleg elég jól nézett ki, ezek amúgyis nagyon tartós motorok
de nekem igen sportos, alacsony a kormány meg nem kell 150le, sok lenne az adó
azért a nyomaték az jól jönne mindíg