Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy meg szép jó estét Mindenkinek!

Igen, én 15-én reggel elgurulok melóba, és haza sem jövök másnapig.
Na igen, az a múltkori nagyon fájt . . .
De most lesznek csajok is!
Heheheeeee... Hát akkor már nem voltál szomjas....
Na megyek, ébredezik a gyerek :)
Én meg csak arra emlékszem,hogy a hazafelé vezető utat mocskosul rángatták alattam!
Hehe... Én úgy emlékszem, hogy a Santsó szívta meg....
Killvánok!
Nem mentem ma állatkertbe, jó idő van, meg itt van a Bendegúz, inkább Vele csavargunk..
Összeülés OK.....
Santsóm: Valószínű, hogy szerda este tudok menni az Ezredesért! :)
15.-én gurulunk valahová?
Tőlem összeülhetünk. Szegény bogyó,megint ő lesz a csaj!
Amúgy meg szép jó estét Mindenkinek!
A kék osztrigáról jut eszembe, hogy valamikor megint összejöhetnénk, úgy mint múltkor . . . tudod. Szólunk a Bogyónak is . . .
N is: )
Sajnos nekem 7 alá nem nagyon sikerült menni ....de butába a 8-9 se volt ritka.....de valamitől kell mennie a vasnak .......de szerintem tényleg 1 jó " kis" masina........én nagyon szerettem....
Mihez képest.... 5,5 -7 literig....
Persze, lehet többet is megetetni vele, de ahhoz már tényleg bután kell menni.....
Okés...nekem is volt ilyen mozdonyom ( cbr 1000f) de szerettem :-D csak egy kicsit iszákossal a pacik benne.....
Ha kell van kötelem,utána kötjük az enyémnek,aztán húzlak!
Most ne zargassátok a Csabcit, a. Mozdonyom bűvöli. :)Remélem szerdán este már suhanhatok is vele.... :))
Sziasztok!
Győrújbaráti találkozó jegyárairól lehet tudni már valamit?
Ha tudtok, segítsetek!
Amúgy valószínűleg ott találkozunk

Addig is meleget, napsütést és széles utat mindenkinek!
Csabi 06703706877
Sziasztok..... Hát bekaphatjátok......
Nem azért kérdeztem..! Egyébként lehet, a szombatit kihagyom, még meglátjuk.... Azért szólj a lányzónak, hogy visítson rám...
Szép halef.... Győrújbarát..
Idén faházban leszünk, tavaly majdnem lefagytunk.... Mennyi lesz a jegy? Fórumosoknak, ottalvóknak kedvezmény?
Szia!

Igen légyszi küldd át!

Köszi!
Aztán még ha vissza is olvastál volna,hogy itt valamelyik nap micsoda meleg vihar volt! Kitették őket a kék osztriga bárból,aztán ide jöttek buzulni!
Áááá,ez csak egy sima vajazó bicska!
a bogyó a pólának lesz bemutatva/csimpánz lány/
..most akkor, hogy is van ez?....a Bogyó össze"melegedett" az állatkertben az elefánttal, de közben Andira kacsingat, akinek a faterjának kibaszott nagy macsetéje van

te Jimmy, hova keveredtünk?...
RONDA NAGY MACSETÁM VAN ...ja meg késem is