Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kicsi.
annyi a baj vele hogy kicsi, de aki nem nagy túrás annak sztem is jó
Múlt héten kezdődött az "akció". Én vettem 5ért egy fasza hátizsákot. A tanktáska 8ezer volt. Azt nem vettem, de az is megéri 8ért szerintem.
Csabcit kérdezted már?
délután voltam lidl-be
megint vannak motoros cuccok
tárcsafékzár
vesemelegíttő
bukósisak
motoros zokni 1000ft bár nemtudom hogy mitől motoros
találtam egy egész normális tanktáskát de nem volt rajta ár meg csak 1 db volt belőle inkább otthagytam
ja szembesültem vele,lehet 110/80 lesz belőle.1 srác írt hogy van neki 130/70 de az nem igazán váltó méret(gondolom)
ez a méret nagyon gáz,két haver is sirva vett 33000ft ért újat/metzeller,,michelin/ tdm és paneuropen méret.
nekem csak 2 tipust kell keresni és abból van azért néhány egész jó
pest környékén vannak
valaki nem tud jó álapotú 120/70 18-as utcai gumit?
Hát ja sztem is eléggé meg van már késve aki most akar motort venni, tegnap nézegettem eladókat hát jó kevés van
ami egyre fogy...
Ehh..............javíthatatlan vagy.
ha akarod akkor kritizálj
csak így nincs mit
mostmár inkább alszok
Kritizáljalak mer nem írtál?
már meguntam hogy beírok valamit aztán csak a kritizálás megy
nah mi lett? Hirtelen milyen diszkrét lettél
majd szólok ha van valami érdekes
egyenlőre csak nézem a kínálatot
Na Csoki mi újság van ?
Nekem nincs futóm. Úgy szoktam én is kölcsönkérni.Szabadhegyen a JVC márkabolttal srégen szemben is tudsz bérelni.
Én is most hoztam haza az enyémet Zalaegerszegről, Abdán béreltem és 3000 pénz volt másnap reggelig
Hali !

Veszprémi csapattal (~ 10 fő)szeretnénk eltölteni júliusban egy hosszú hétvégét a szigetközben vízparti szálláson valami vadregényes helyen, kiadó házban, nyaralóban,apartmanban............. ellátás nélkül. Légyszi írjatok a gabor.soos@lomix.hu címre, ha van valami tippetek.

Előre is kösz:
Gábor
A Bogyó bácsi nem majom ,de nem is ember! Maradjunk az emberszabásúnál!
Lemajmoltak te emberszabású?
Én lehet hogy tudok neked egyet Nádorváros Csokonai utca ez 1 háznak a védett belső udvara vagyis biztonságos.ott van (volt) 1 kiadó garázs 15000 aszem 1 hó de csak hosszútávra ha gondolod jövő hétvégén megtudakolom neked.Én is ott lakom ,de nem a garázsba .Tudok vállalni motor sétáltatást 2000ft 1 óra + teli tank!