Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet hogy van annál jobb motor mint a tiéd csak nem találtad még meg
én már megvettem volna egy vfr-t ha nem nézem meg a többit
úgy látszik csak én vagyok gyors döntőképességű
kb 1hét alatt döntöttem a tipusról és meg is vettem.
csak azt várom hogy jobb idő legyen mert ijen hidegbe nem akarok motort próbálni
na meg a vfr-ből eléggé lecsökkent az eladandó készlet
vtr-ből is elég keveset árulnak ami nekem teccik
majd 900rr-t is meg akarom próbálni
Jön a jó idő aztán egyre jobban be van szarva ha vesz egy igazi gépet akkor rá is kell ülnie és nem meri!
nem akarsz maradni a v2-nél? én a vtr 1000-est néztem
az nagyon teccett
jobb futóműve mint az sv-nek mert minden állítható rajta, kicsit sportosabb is
fég csak fél éve keresgélek
és már szűkül a kör, a tavasz meg már itt van nemsokára
Csak jó majd kiderül, mindenesetre mindenkinek köszönöm aki írt véleményt. K 1300 R is tetszett még de nagyon behemót az ilyen B-King motor nekem óriás .... s kanyarogni nem igazán előnyös 250 Kg döntögeti
ahhoz még sokat kell combosodnia...
igen ez nekem is gyanús, lehet ezt a szezont is lehúzza az nsr-el aztán vesz ő is egy bmw-t :D
ahogy jön a jóidő és a motorosszezon a csoki egyre jobban halgat a motorcseréről....legalább télen volt miről irogatni
a bmw,ha jó akkor jó választás lesz,én 3évig hajtottam egy 1150gs-t azóta nem találom az igazit mióta eladtam...
Látod csokikám!Így kell dönteni motorvásárlásnál. Te még a század fordulókor kezdtél el keresgélni de még fogalmad sincs!
Azért kell más mert jó futómű kell, lehet hogy nincs köze 2 nek egymáshoz de ezek maradtak a kalapba többi mind kiesett, s tényleg alapos vagyok 2 éve teszteket lesek videókat, de most már döntenem kell elvitték régit s vas nélkül tavasszal eszem kefét de kicsit BMW felé hajlok már s vélemények alapján ... úgy érzem ő kell :)
Kipróbáltam mindkét motort volt szerencsém :) Mivel csupasz Sv volt ezért nagyon vonzó volt számomra Kawa... s mivel sosem volt szélvédett motorom mert .... úgy gondoltam ha nem érzem sebességet meghalok... Talán már tudok gátat szabni csuklómnak de nem biztos. Csak kíváncsi voltam véleményetekre. Vajon könnyű lenne megszokni egy csupasz motor után egy szupersport mocit ?
Imádok Szerpetinen motorozni imádom kanyarokat utálom az egyenes útszakaszokat :D
ja hát sok közük nincs egymáshoz pláne 650sv után kajak más mind a 2
Pedig csak azzal lehet.Aki mással megy az papírkutya.

Amúgy nekem is ez ugrott be.

Z1000 vs s1000rr.
Max a köbcentiben van átfedés.
a kategóriájában nem is érdekes,de a bmw-hez képest..
egyenlőre még nem látom hogy mi köti össze ezt a két motort
persze nem csoda,én nem vagyok olyan májer hogy slick gumin nyelezzem egész évben,majd talán ha felnövök
Minek a szélvédelem?
Motoron.
ja hát a bmw a leggyorsabb, a z1000 a közelében sincs,inkább egy 600as sport szintjén van.mentél már velük?
nekem a z1000 is kicsit divatmotor,sokat evett,nem is kényelmes,szélvédelem is olyan mint a nyeletlen bicska penge nélkül (semmilyen).egészen másra van kitalálva.városban azért jó kis streetfighter motor,de ha számít a teljesítmény miért nem b-kinget nézel? ahogy mondani szokták,azt vedd amelyik tetszik,ne tesztek alapján dönts.de a bmw kb minden címet és díjat vitt bemutatásakor.
Az s1000 RR leverte a Kawát egy kis bizalmas infó de mert vannak itt Kawa rajongók és meghallják!
Sv 650 volt előtte 6 évig üveg hangon hangszereltem vele 180-190 amit bírt slikk gumikkal....
Sziasztok! Ki volt fél 6kor a pápai úti mosónál Ktm Exc-vel? Csak mert én voltam aki odament. :) Végül beindult vagy haza kellett tolni?
láttam vettél bőrgúnyát
superzone-ba vetted?
én már nem lepődök meg semmin.múltkor is ki volt írva egy ajtóra hogy nők,de csak wc volt bent