Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a schwarcz révfaluba a damjanics utcában van
Eladó a motorom, akit érdekel keressen!
ELADÓ KTM EXC 200
Szia, pontosan hol találom meg őket?

csoki525: Előre is köszi!
csanakon van egy szaki aki nagyon jól dolgozik de nemtudom hogy kuplungot tud-e javíttani
majd megkérdezem haveromat hogy pontosan hol van
Schwarz-éknál voltál már vele?
Sziasztok! Olyanban szeretném a segítségeteket kérni, hogy van egy beverődött kuplungkosaram amit szeretnék megcsiszoltatni, de elég pontosan. Nekem nincsenek ehez szerszámaim. Győrben ki tudná nekem elvállalni ennek az esztergálását? Nem akarom itt póstázgatni... Valaki tudna segíteni? Előre is nagyon szépen köszönöm!

További szép estét.
jaja én is láttam őket
Az esővédő huzat az egy külön cucc, amit a táskához adnak, vagy maga a táska anyaga az esővédő?
Ha valaki most indul Csesznekre Győr felől vagy vissza az számítson rá, hogy Nyúlon tanyáznak a rend éber őrei.
Sajnálattal hallom
holnap benézek a másik lidl-be lehet hogy ott még van
én elmennék csak most más program lessz
majd legközelebb
A cimke és a fényvisszaverő az oldalán enyhén más színű volt (szürkésebb) a mostani eresztésen.
Egyéb különbséget nem észleltem.
Mindegyik nagyobbítható,hátizsáknakés oldaltáskának alakítható,esőédő huzatos cucc.
Beázást passz.
Ha olyan eső lesz hogy a tökömmel egyvonalban lévő tépőzáron a menetiránynak ellentétesen is átázik akkor baszhatom mert gyakorlatilag a szemfenekem is átázott.
Sziasztok!

Ha valakinek még nincs terve vasárnapra és nem gond neki a 100-as tempó akkor az beszállhatna egy Fertő tavi kirándulásra.
10 kor induló Kapuvárra és onnan go Illmitz.
Ja voltam nála,elvileg jövő héten jönnek még gumik majd meglátjuk.Jelenleg van egy srác aki 130/70-est tudna adni.Csabci egyébként a 110/80-at ajánlja váltóméretnek,de picit távol állok tőle,de ha nem lesz más.........
nemtudom hogy ugyan ijen volt-e most is, hiper speed vagy ehhez hasonló volt ráírva
amit én néztem az hátizsáknak is használható
azon is volt térkép tartó és ahol felnyilik két oldalt cipzáros fölül meg tépőzáras volt, a tépőzárnál nem ázik be?
Ja.
ez az a lidl-is tatyó amit multhéten árultak?
de,csak formailag nem passzol a tankomhoz túl jól.végülis nem esik le, de ha találok jobbat,csere.

úgy látom ezen a képen hogy elég is lesz.a bevásárlást továbbra is te fogod elrakni
nincs neki,a télen volt nála egy konti el is vitték egyszerre.
Dögöljek meg ha tudom.Egy pár bakancs,farmer,pulóver,közepes vastagságú vadászmellény,egy doboz kaja meg pár apróság az oldalzsebekben elfér.
Ez a normál állapot.Még le lehet zipzárazni az alsó részt.
Nem egy hombár de nem is akarok egy zongorát a pofám elé motorozás közben.
8 rugót megért.Még 2 éve.Aztóta meg nem drágult.
te nem most vettél tanktáskát?
izé, én a tanktáskára írtam, amit meg te vettél az laptopnak is jó hátizsák nem ?
Volt 3 féle hátizsák amúgy, nem tudom melyikre gondolsz. Kinek mi a kicsi... Én nem túrázni vettem, hanem melóba ingázni Csorna-Győr között.
Kemény, "protektor"szerű a hátlapja, de még az eleje is. A minap vittem benne 2 kg pudingport, 1 kg vaníliás cukrot és fél kg kókuszreszeléket , plusz egy farmert és egy vastag pulóvert. Nemkissámli mi? És ennyivel csak majdnem(!) telt meg, a térfogata bőven elegendő a napi használatra, nekem.
mekkora kb?
lehet veszek ha formailag megfelel,az előzőnek a szíja nem érte körbe a kormányt