Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Asszonyod meg a fácsébúkon .. :D
Mi a pöcsöm van? Bezárt a Kék osztriga bár,aztán ide jöttetek?
Most mi baj Gomez ciccccccám? Baj, hogy tenyérrel vasalok? Hát miért nem vagy termotoleráns cukor?
baccátok meg, ha itt "melegszetek" én már megyek is innen...
Figyu a másság nem kortól függ!
Lebuktattál baszki...
Egyébként 36-os szerinted mikor volt rám jó? 8 éves koromban? :-)
Te női ruhát hordasz? Gyanús voltál nekem mindig is! Tükrös fotó a fürdőbe lassan melltartó meg tangabugyi mi!
Csiszárnak igaza van!.....


Mellesleg császtok! :)

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
hát ja ,nem hiszem hogy 125 után egyből 900 rr kell,de ki mint érzi....
jaja tényleg..te audinak dolgozol....kivittek fejet tágítani?.csak aztán nehogy bekockulj te is , mint a németek..

télen nagyon bepunyhadok, nem vagyok vmi aktív írogató.. ...de érzem már a meleget, kezdek kiolvadni...

tavaly nem sikerült letennem a vasat, így most nincs mit csinálni..habár azóta sem találtam fejvég idomot, így meg van szigetelőszalagozva a fejvég..de jó ez így atm...
Amúgy meg szép jó napot Mindenkinek!
Most nem azért, hogy mindenképpen rád licitáljak, de én mikor felültem haverom XX-ére mire a harmadikat kapcsoltam már tudtam, hogy ez kell nekem!
szegény csoki már tényleg felébredhetne....habár akkor miről pofáznánk itt páran
teljesen egyetértek az előttem szólóval !
Ha fogyasztás akkor vegyél boxert, faterom R1100S-e 6literrel megelégszik. Ez alá pedig ccm hiányában nem igazán fogsz kerülni. Jó, talán egy 125 4T robogóval.... Az én 160as polini hengeres mitom igaz, ha nem nyúzom minden sebességben, akkor megelégszik 4.5 literrel (80-90km\h-ig) 120as utazóban 6litert kajált meg.. érdekes :D
Voltam pályázni is itt likócson már párszor vele.. Na, ott nem néztem mennyit evett, de szerintem simán verte a 10-12 litert!
egyet kell hogy értsek csoki, sőt talán még sok is lesz a vfr, arra is fel kell még nőnöd, nem hogy 900 rr
Csoki baszd meg olcsó fenntartású és szervizelésű motor nincsen! ebben a kategóriában már nincsen!Értsed már meg!Az egyikhez ez olcsóbb a másikhoz meg az.Szereltél már ilyen motorkerékpárt?-és a szerelést nem gyertyacsere alatt értem.Ezek nem 125 2T amihez komplett hengert kapok 30000-ért.Itt ha valami megmegy akkor fizetsz és tökmindegy melyik típust veszed!Utána néztél már alkatrész áraknak ,hogy melyikhez mi mennyibe kerül ha igen akkor tudhatnád ,hogy sok különbség nincs mert ugyan azok a beszállítok mindegyikhez. a fogyasztással meg halgyámár nem tökmindegy egy motornál ami hobbi elsősorban hogy 5-6-7 liter? Én sem vagyok eleresztve de az enyém a 10lityót úgy beveri mint a szar főleg ahogy én megyek.persze voltam túrázni asszonnyal én is akkor elég volt neki a 6,5 mert csak 1-2 1 keró volt benne.A nyomatékot meg meg se említsed nekem egy NSR után mert tökön szúrom magam! Nem csoda ,hogy elélveztél az összes motorfajtán amire eddig felültél mert a tiednél mindegyik 100x erősebb.Hidd el ahogyan te motorozol tökéletes lesz a VFR! Hidd el!
Nem is értem,hogy 60-nál már hogy ne fújja le a menetszél?
hát ja ..ha pár kilóval könnyebb lenne félő,hogy a gólya vissza vinné..
Nem férsz el rajta? Bazzeg csoki ha eddig nem tűnt volna fel,kúúvára nem vagy nagy darab!
csoki a nagymotor próba remélem tudod,hogy zajlik,de ha mégsem ide leirom.elmész a kiszemelt vasat megnézni,szóban kieggyezel,majd a vétálárat az eladó kezébe olvasod és utána próba,ha eldobod menetközben akkor igyis -ugyis megnyerted,tehát lóvé nélkül csak kamillázhatsz egyet,ez a nagy marha igazság.na jó próbálgatást..
Már egy hete kurvajó az idő.
Mértetre mit ondjak.
Sose gondoltam kicsinek magam mégis elfértem eddig mindenen.
Bár az RSV4-nél rezeg a léc.
Szerezz egy versyst,banditot,DL-t és nem lesz gondod.
nem véletlenül választottam azokat
első indok hogy nincsen 4millióm
mostani motorok többsége eléggé kicsi és nem férek el rajta
azt várom hogy legyen jobb idő aztán megyek tesztelni
én nem az erőre értettem hanem arra hogy kényelmes, keveset fogyaszt, olcsó szervízelni
nem próbáltam még crusert se csoppert de nem is akarok mert szerintem azok nekem nem jönnek be, sok a crom cucc meg nehéz, nem kényelmes, hamar leér a lábtartó
Azt vedd figyelembe hogy mindegyik tipust amit kiválasztottál már nem gyártják.
Tehát a készlet amit vehetsz csak rozsdállik,kopik és törik.A ennyit tökölsz nem fogsz találni egy ép darabot sem.
mutass nekem egy cruisert 650cm-be 80 le-vel