Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én úgy tudom hogy már nem rakhatod le 2 év után a külömbözetit ha még nem vagy 21 éves
még jó hogy az ősszel én is megcsináltam, idén biztos drágább lett volna
azért megérte 5 fokba motorozni egész délután
csak az hogy ritka mint a fehér holló meg az nem igazán gyorsasági
Szia! Érdekelne kb. mennyiért adnà? Évjáratot tudsz mondani hogy milyen a színe...stb.? erre irj : benszek@gmail.com Köszi:)
milyen a2? az mit fog tartalmazni? hol a tökbe olvastad?
Hello!

Én tudok egy Aprilia Rs 50-est. Bár hirdetve nincs, de a tulaj mondta, hogy el szeretné adni. Viszont csak egy-másfél hónap (az is lehet hogy 2 hónap) múlva tudod megnézni, ha érdekel. A gazdája valahol 600 km-rel arrébb dolgozik. Mostanság nem fog hazajönni. Amennyiben érdekel, írj egy e-mail címet és rádírok, ha itthon van az illető. Móváron van a motor.
reggelre :)

barbo:úgy tudom még le lehet tenni 2 év után a különbözetit, persze ki tudja meddig,jövőre jön az újabb kategória (A2).én megcsinálnám a helyedben a b125öt,azzal baj nem lehet
Most raktam le :) gondoltam lerakom aztis hisz piti pénz aztán 2 év mulva korlátlan de azt meg megszüntették enm? Szal várhatok 21 éves koromig...
De van B kategóriás jogositványom de 125öst semmiképp nem akarok. A váltással semmi gond :) váltós motoron tanultam meg vezetni van egy aprilia redrose-unk :) imádok váltani már ezért is könyörgök egy gyorsaságiért. De azthiszem akkor még körbenézek. Mellesleg elég drágák ja, és az se biztos hogy a robogóm eltudom adni 200 körül..:/ (160 ért vettük mpst felvan újitva új üléshuzat levan festve...stb.) lehet mèg egy ideig nem lesz gyorsaságim ezekszerint majd csak nyáron ha megkapom az eslő havi fizetésem:D vagy ha nyerek tippmixen egy 200 ezret:D:D
csak ha megcsinálja 30ezerért a b125ös különbözetit.

Csoki én még a válság elején adtam el az nsr-t, és így is örülhettem neki, nem hiszem hogy elmenne most 230ért a tied.
mert az 50 es nsr-el mi a baj? már hogy hamarabb jut eszedbe ez az ns ?
B-s jogsid sincs? azzal már lehet vezetni 125 ös rendszámos gépeket,
még eszembejutott egy marhajó 50-es gép
honda ns-1
szerintem nem érdemes nagyon fiatal motort venni 50-esből mert drágák és ha elesel vele amire elég nagy esély van akkor a javítása is drága lessz
a váltós motort kezelni nem ojan egyszerű mint egy robogót
inkább egy régi 10-15 éves rs mit egy 3 éves tzr
bár még így is röhelyesnek tartom hogy egy 15 éves 50-es rs-ért elkérnek majd 200ezret
az én rendszámos 125-ösömet meg 230-ért nem akarták megvenni pedig teljesítménybe meg megbízhatóságba elég nagy külömbség van köztük
nemsokára majd megint meghírdetem de ha nincsen jogosítványod akkor inkább ne vegyél rengszámosat
Sziasztok! Nincs valakinek eladó gyorsasági motorja ?:) 50-125 ccm bár 125ösre nincs meg a jogsim meg azt annyira nem is pártolják a szüleim (lány vagyok..) Ami nagyon nagyon érdekel az Yamaha TZR 50 (gyönyörűű) és Aprilia Rs 50.
van egy robogóm Aprilia sr, 70ccm már meguntam elakarom adni mindigis gyorsaságit akartam.
ez is gurul ? :)
Épp most jöttem meg nem rég tőle.110/80 lett rá,és lényegében nem is érzek különbséget!
azért vicces lehetett ezen a napon születni nem ?

ja jut eszembe, Boldog szülinapot dh
Aláírom
Csabci vérprofi, hallgass rá, nem bánod meg!
Én csak vele szereltetek, konzultálok, ha valami kell!
Korrekt, és baromi jól dolgozik!
Csokikám! Pécelről jöttem haza tegnap este esőben, picsa nagy oldalszélben!
tegnap este valaki nagyon bátor volt
mentem dógozni és míg vártam a buszt a fehérvári uton egy tricolor 919RR suhant el előttem az esőbe
kezdem azt hinni hogy nem tudja senki
Nem tudja valaki h Pannonhalmán mikor lesz legközelebb tesztnap? Mert amikor a CRF tesztnapvolt azt halottam h április környékén lesz valamilyen, ha jól emlékszem kawasaki.
Köszi a tippet! Holnap elnézek arra.