Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én vasárnap megyek.Eljöhetsz,aztán majd keresünk egy vaddisznót,amin bemutathatod!
Azt úgy kell hogy... Na, majd megmutatom ha kijössz!
Azon már megvolt. Most éppen a disznótorost építem. Majd jöhetnél és elmesélhetnéd az élményeidet,mert meg akarom építeni a disznótoszást is.
Ha megvagy, rakj ki legóból egy disznóölést!
Máma kigyurmáztam egy bojlert meg egy vegyes tüzelésű kazánt,aztán elfogyott a gyurma. Azon gondolkoztam,holnap gyurmázok egy hondát,ahhoz úgyse kell sok anyag,megvan egyszerűen!
Te meg csináld gyurmából a bojlert disznótoszó!
Te meg inkább tréningezzél,ahelyett hogy itt írogatsz!
murphy... Csak összeáll egyszer a gép.
És természetesen amíg, kerestem használtan se ebayon, se magyar oldalakon, sehol se találtam, mert kevés évjáratún van ugyanez a dekni. Amint leadtam a rendelést, 2 bontó is hívott, hogy most szereztek be ilyet.
Szia! Köszi, hogy próbálsz segíteni! Sajnos nem ilyen kell, de voltam olyan hülye, hogy inkább legyártattam (1.kép), de aki elvállalta lebetegedett és visszaküldte. Győrben vagy nem vállalják, vagy nagyon sok pénzért. (Még 2 embernél fogom érdeklődni, utána inkább eladom amennyiért megvettem) Mert találtam használtan, és a sok bajlódást most inkább passzolom.
Szia!
Kuplung oldali deknid szar? Mert az ebayen 94-es cr 250-hez 50$ körül kapni...


http://www.ebay.com/itm/CLUTCH...

pl. ezt.
Nem ilyen kell?
Nem okoskodni akarok, csak megoldani a problémát... :-)
Köszi, olvastam és már írtam is akit mondtál!
írtam neked emailt
Szőllősi Imréhez küldtek, az Öreg utca 10-be. Holnap ha lesz időm, kinézek és kérek egy árajánlatot.
ki az aki megcsinálja csanakon?
Ott volt náluk a mintadarab?Voltak pontos méreteik a z elhelyezkedel kapcsolatban?Mert ha nem én sem csinálnám meg.Várjál te fúrás után martad ki a leömlőt meg a felömlőket?
Perselyt csináltattam velük, semmi gáz, méretek jók.. Csak az ablakoknak nem csinálták meg a fellövési szögeket. 2T henger perselyről van szó. (szóval azt nekem külön ki kellett marogatni..)
Szia! Ma voltam náluk, nem vállalják. Kiküldtek vele Csanakra, azt mondja ott van egy hapsi aki 100%, hogy megcsinálja, csak horror áron...
Kicsit rövidítve írtam.A 600ccm az az olajmenyiséget jelzi már csak azért is mert a nívó csavar furata fölé van írva.
Nem az olaj mennyiség?
Mondom a Svarcz Ottó műhelyt kérdezd meg. Révfaluban a Damjanich utcában.A Dunakapu tér felől átmész a hídon és jobbra a 3. utca az utca elejétől kb 2-300 méterre van a műhely ki is van írva a házra nagy fehér ház de a kapu mindig nyitva ha nyitva vannak.Hallani róluk hideget meleget de eddig nekem csak pozitív tapasztalatom van.
A 600ccm az a nívó csavar te agytröszt!
majd írd meg hogy mijen mert én is akarok venni
szivacsos nekem nem vált be
Pontos típus, és gyártó alatt mit értesz?
Igen, Nálad néztem először.
Azt mondja a szokásos helyek már megvoltak, sehol semmi.
Ezért kellene valami mentőötlet!