Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

FASSSSSZODAT !
első sorban Jimmyhez szól a kérdés, de bárki segítségét szívesen fogadom.
jövő hét szombatra kellene nekem egy utánfutó, ha lehet oldalfalas, mert egy motort hoznék fel Veszprémből.csak addig kéne a futó, amíg lemegyek érte meg felhozom
Helló!
Köszi, hogy írtál, de nekem kiadó és nem pedig eladó kell. :)
Továbbra sincsen garázsom...
Kedves Csiri46!
Ipar utca 100-nál van egy eladó garázs, ha jól tudom 1.6 misi. Ha még aktuális a dolog elküldöm a srác számát, legalábbis ami a hirdetésen szerepel.
Nem te voltál abban a bekerített fás részen,aki belökte a teknőst a vízbe? Bár gyorsan felmásztál a fára,és kicsit más hogy néztél ki mint a fényképeden....
Az állatsimogatóba be lehet menni,vannak kecskék,birkák,meg asszem egy csacsi is.Őzek is vannak szabadon,azokat is lehet etetni. Ha meg majmot akarsz közelről nézni,akkor a plázába vagy az árkádba menjetek!
Visszaolvastam amit írtam...
"sok állat szabadon van" Ez simán az utcán is igaz....
Na hali....
Én melózok az állatkertbe heti egyszer, ma megyek, még 8 napot... (közmunka... közlekedési bírság helyett... )
10 év óta rengeteget változott az állatkert, baromi nagy lett, meg ugye még mindíg nagyobbítják.
Az elején van pl. kisállatsimogató is, meg sok állat szabadon van.
Érdemes elmennetek, jól fogjátok magatokat érezni.
Szép napot, jó motorozást mindenkinek!
végzek a melóval én is megyek egyet
Holnap meg hivatalos vagyok Pápára!
Tsá!


Tényleg jó kérdés, hogy mire is gondoltam.... Hát tényleg nem tudom. Talán olyasmire, mint nyuszikat simogatni, vagy pici őzikét, vagy majmot megnézni közelről, vagy valami ilyesmire. Nem tudom. Igazából már vagy 10 éve nem voltam a győri állatkertben, úgyhogy azt sem tudom, mik vannak A kérésem csak egy hirtelen jött jó ötletnek tűnő gondolatfoszlány volt, amit gyorsan le is írtam. Lehet, hogy baromság.
a lányom szombaton dolgozik,de ők napi tervet hajtanak végre,etetés,takaritás,vizsgálat ,stb.
A bogyó dolgozik ott,muszájból. Azt nem tudom,hogy valami protekciót tud-e szerezni. Mégis mire gondoltál? Milyen lehetőségre? Mondjuk zsiráf vadászatra nem biztos hogy tud protekciót szerezni!
Üdv! Nem nagyon látom még, hogy ki kivel van, csak olvasgattalak benneteket egy picit, és azt vettem ki a beszélgetésből, hogy az állatkerthez van valakinek köze, ott dolgozik, vagy mitudomén, nem értettem.
Valamilyen protekciót lehet szerezni ? Nyilván nem a belépőre gondolok! Vasárnap visszük a lányomat (3,5 éves) és arra gondoltam, hogy valamivel meglephetném, valami olyasmivel, amire nem mindenkinek van lehetősége.
Na persze, most ezek után kaphatok hideget meleget, hogy ismeretlenül ilyet beírok, dehát egyszerűen úgy éreztem, ezt nem hagyhatom ki
Szerintem holnap motorozok!
Gyertek holnap...
Akkor nem viszek perecet!
Boldog szülinapot Csokkantó
Holnap megyek.... ma, meg szombaton motorozok...:-)
Ne kapkodd el csiki! Nézz körül rendesen,olvasgass teszteket,kérdezz utána mindenhol rendesen. Nem ám nekem rosszul döntesz!
Mész szombaton az állatkertbe? Lehet megyek én is a gyerekekkel,aztán akkor vinnék neked perecet ha ott vagy! Vagy vegyek a pénztárnál zoo csemegét?

Kész a motorod?
köszi
még nincsen másik motor
Na azt ne mond végre elment venni egy motort.
CSOKInak boldog szülinapot kívánok remélem meglepte magát ma egy új motorral
ÚÚÚ baszki.... Szegény Csabci ..:( Szenved a mozdonyommal rendesen...
De úgy néz ki azért, holnapra elkészül......
Bízom Benne! . Ha Ő sem tudja megcsinálni, akkor senki.......
Jó éjt, már lépek, álmos Bogyó...
Szasz újra..