Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most őszintén! Elhiszem meg tudom ,hogy szép dolog az alkotás ,de mit baszakodsz ilyenekkel? Szerintem amiből megcsinálták a negatívot és a pozitívot + amiért kiöntötték + a megmunkálás 1 komplett blokkot kapnál.Ja a másik a gipsz nem éppen a legjobb választás mert ahogy köt deformálódik és mehetnek el századok legalább is a hobbi gipsz ,de nem hiszem ,hogy ipari gipszed lenne.Homok!
Sziasztok! Kit ajánlotok Győrben nyers alkatrész megmunkáláshoz Cnc-vel?

1. képen van a régi kuplungdeknim, amit gipsszel megcsináltak mintának.
2. képen már a megmunkálandó dekni van, amit le kell sorjázni, síkolni és furatokat vágni bele.

Ilyen ügyben kit keressek meg?

Köszönöm!
nem azt mondtam hogy nem jó ;) , ott a bibi hogy legfeljebb veterán talira mernék vele menni :D
na jó persze az ember olyan, hogy sose jó az ami van
két kereke van, motor hatja. kell ennél több?
ilyenkor tudom csorgatni a nyálamat rendesen, nekem sajna csak egy vén csehszlovák csodára futja sajna...
Jó buli volt! Kár, hogy szakadt az eső :)
keressetek ismerősöket link
engem ne mert nem voltam
jaj nem olvastam vissza! igen pesznecker laci
van a veres péter utcában még egy kárpitos ács csaba sőt győrben a pápai út közepén is van egy profi motorülés készitó valamijen ? laci egy fekete crisler cruiserrel mozog,nagyon igényes munkák mennek ki a keze alól.
Sziasztok

Ismét Hornetes találkozó lesz, remélem most szebb időt kapunk ki
Sportmotoron
Facebookon
már megvan, autokarpit.eu
adorján gábor 9012 győr veres péter ut 32
csoki azért írd már le ezt a csanakit is
ezt kerestem csak nem találtam, ezt a peszi-t, itt van az utcánk végébe :) csak még nem vagyok otthon, szal köszi
Hali,

Üléskárpitozáshoz:---http://www.peszi.hu/ - régi pápai úton

A Fehérvári úti Walz- HD-seknek ö szokta csinálni az ülést, szóval szépen dolgozik.

De nézd meg azt a csanakit is, amit a többiek említettek, árban szerintem jobban kijössz. (meg lehet, hogy hamarabb is kész lesz )
ülj a hátsó ülésre
amúgy ha csak egyenesen megyek akkor abba én is elféradok rendesen
viszont ha sok a kanyar meg emelkedő lejtő ahol mozogni kell az nem annyira fárasztó, akkor csak a derekam szokott fájni a sok gödörtől
szerintem kérdezd meg csanakon hogy mégis mit tudna vele kezdeni
meg a gs fórumba is kérdezd meg hátha mondanak valami okosat
én csak új szivacsot akarok bele, nem átalakítani meg semmi, úgy tudom az meg nem egy nagy összeg, 100 km után leszakad a picsám le van ülve a szivacs vagy nem tom hogy mondjam, a nyáron még biztos ez lesz azért is...
ha te is másik motort akarsz akkor minek cserélni?
lehet venni gyárit ami biztos drága meg lehet csináltatni is
öcsémnek a cross mototorjára csanakon csinálták, ha érdekel akkor majd írok telefonszámot
meg az apróhírdetésekbe és a képgalériákba keress ojant hogy ülés átalakítás, szokot ide felrakni képeket az átalakított ülésekről
nagyon jól dolgozik de ezt csak akkor csináltasd ha nem fogod eladni a motort mert ez nem olcsó
ez a schwarcz ottónak a verseny motorja
de ez tuti nem az ottó
még nem vettem másikat, folyamatosan nézem a kínálatot
Szivacsot kéne cseréltetnem az ülésembe mert kurwa kényelmetlen, hol csinálják ezt nekem meg Győrben? meg mennyi ideig tarthat ez? meg mennyibe kerül? valaki valami infót esetleg
lol ez Győrbe van nem ismeri valaki véletlenül?
http://www.napiszar.com/mi-sza...
na csoki mi újság motor vásárlás ügyben? mióta itt a jóidő eltüntél mint az arany óra,de látom megkerültél,és remélem hamarosan elkápráztatod a fórumozókat valami szépséges motorrral,vagy marad a szunyogcsódör...
itt osztrákoknál is valami hasonló van, csak 24 évesen lehet meg a legnagyobb jogsid
azzal kb. 600-ast lehet vezetni
legalábbis ijeneket irkáltak régebben
4 kategória lessz nagymotorból, vagy már lehet hogy van is
annyira nem érdekel mert engem már nem érint