Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mire elszánja magát villanyparipák lesznek az általános cuccok.
és milyen paripát néztél csoki ? osszad már meg a motoros cimbikkel.
Sokat nem is kell keresni pár hozzászólással lejebb van egy telefonszám és leirás, hogy miket hegeszt az illető és, hogy hol
Tavasszal érdeklődtem vez.tréning után. Most érdeklődöm megint, hogy Győr környékén valaki szervez mostanában?

lessz majd másik motor csak nem akarom elkapkodni
tegnap is elmentem néztem egy motort
Szia. Most már aktuális lenne az a kis aluminium javítás, amiről beszéltünk. Ha gépközelben vagy írj egy mail-t. Köszi.
Vagy írjatok elérhetőséget, és megkereslek.

kadar96@freemail.hu

Telefont nem nagyon tudom felvenni napközben, mert nincs a közelemben, maximum délután visszahívom. 06-30-332-44-66

Előre is köszönöm.
Sziasztok. Győri emberkét keresek, alujavítgatásra. Nem sok, és nem nagy munka, szervizbe nem akarom bevinni. Hátha van fórumozó aki tud ebben segíteni. Blokkfelet kell foltozgatni, meg hengerbe 6 menetjavítás. Részletekért írjatok mail-t, aztán megbeszéljük.

Erről lenne szó: http://www.sportmotor.hu/motor...
csoki! te aztán jól beetetted a fórumozókat motorvételi szándékodról/nagy kamu/ az is ezt bizonyitsa ,hogy végre valaki jelentkezett a szunyogcsődörre és nem adod el,meglátásom szerint ezen a tipuson fogsz megpuposodni,de akkor legalább bennünket ne etess.....
Sziasztok! Hegesztek alut,rozsdamentes acélt (k33) öntvényt,műanyagot. Majdnem mindent.Tel.:06205124549
de van 1 szaki aki ilyenekkel fogalkozik csak még nem voltam nála /hétfőn megyek/ és ha esetleg nem tudja vállalni, jó ha tudja az ember, hogy hol talál még
Szzzzzzz még nincs meg a jelölt sem?

Én eladnám ha vennék.

Motivál a hiánya.
Sziasztok! Egy olyan szakit keresek aki szépen és gyorsan tud aluminiumot hegszeteni győr vagy csorna környékén.
Eltört a motoromon a hátsó fékpedál
enyém egyenlőre nem eladó mert még nincsen helyette másik, motor nélkül meg nem tudok létezni
de tudok egy ugyan ojant mint az enyém link
ha csak tanulgatni kell arra leg jobb egy simson vagy mz
azok kibírnak mindent és nem kerül sokba a javítása ha elesel vele meg amúgy is olcsók, én simsonnal kezdtem
vegyél egy simsont aztán ha már lessz jogosítványod akkor szerezz be egy rendszámos japán gépet
Csoki!Még nincs jogsim,tanulás céljából szeretnék venni.Te mennyiért adnád el a tiedet?
Köszi. Sajnos nem, rossz vétel volt az számomra. Amíg kerestem sehol sem volt bontva, amint leadtam a rendelést, 2 válasz jött bontva, így egyet vettem használtan. A 2 nyerset most hirdetem, maximum megtartom hátha lesz fölös pénzem megcsináltatni. De egyelőre dugattyú, hajtókar, szimeringek-csapágyak cseréje. Na meg persze a hengerfúrás.
megvan a jogsid?
vegyél nsr-t ha gyors és megbízható motort akarsz, fogyasztás 4-5 liter
schwarcz ottó
sikerült megcsinálni a deknit? hova vitted cnc-zni?
Sziasztok!

125-ös,jó állapotú,jó áron eladó motort keresek.Ha valaki esetleg tud segíteni az írjon az adry0511@freemail.hu címre.Előre is köszi
Szép jó estét! Hengerfúrás ügyben kit zaklassak Győrön belül? Előre is köszönöm.
vasárnap pápai repülőtéren nyíltnap lessz
kiálítás, légi bemutató
óváron tudok egy jó macskalámpást, piros
aszthiszem rendszámos
azt én is már láttam egyszer még tavaj nyáron
Viszont.. Keszthelytől nincs messzi Buzsák...
http://www.kepesmotor.hu/honda...
NSR -es fórumban hirdette meg egy srác.