Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és olvastál már rosszat a bmw s 1000 rr ről? és annó mikor kijött csak pozitívat olvastam róla
S1000rr pont az.
Úgyhogy mindenképp.
Kezdő,középhaladó,haladó egy csapásra.
kezdőmotornak lesz vagy volt már valami előtte?
Üdv

Kis segítség kellene, motor vásárlás előtt állok s már csak 2 maradt ami szóba jöhet mindkettő azonos árú. Kawasaki Z1000 vagy BMW S 1000 RR 2 éve nézegetek teszteket olvasok utána nem jutok dűlőre de hátha van itt valaki aki penge a témában:)
Ahaaaaa.. :)
alkatrészekből ment már el valami?
Minden kész rajta, idomokra várok. 2 héten belül meglesz...
Szasz Bogyó!Láttam a géped még mindig a Csabinál. mikor lesz belőle paripa?

Látom zajlik az élet.....
Egyébként te is jól eltűntél innen.Igaz már nincs az az élet itt mint annak idején.
Na várjál!Nekem az a 3000km motoron voltám nem kávédarálón!
Mi van faszszopókám? Elmenekültél Szögedre oszt onnan pofázol? Nincs ám olyan messze lemegyek aztán ,őőő ,vissza is jövök! Jaám!
Humorommal semmi baj ,lelkem meg nincs csak az nem én voltam amit írtál.Nyugi nem sérültem be én nem tudok!
Igen átmenetileg Németbe vagyok ,de júniustól ismét otthon leszek és a műhely is elindul ismét persze még előfordulhat hogy 1-1 hónapra még kizavar a 4 karika mert valami istenfaszát (vagy kutyafaszát? ) akarnak belőlem csinálni az új gyárba.
Gedeon egy buzi... ...az biztos...
akkor már most előnybe vagyok 55km-el mert délután kinéztem csesznekre, sok fát kivágtak arrafelé az utak meg koszosak
hazafelé már elég hideg volt meg nagy szembeszél
te tényleg nem ismered a tréfát. kár..
szia,..kicsit lemaradtam..nem dolgozol már itthon?...külföldön melózól?
Hát tesókám ha ismernél nem mondtál volna ekkora hülyeséget!Mellesleg én nem szoktam sisakban csinálni sőt zokniban sem zuhanyzok!Vagy te olyan ronda vagy hogy sisakban csajozol?
Hát tavaly csak 3000 sikerült belevernem ,de ez annak köszönhető ,hogy nem is voltam otthon.Idén viszont bepótolom mert május végén megyek haza
vagy évente 3x van nővel.. mert az nem derült ki, hogy milyen alkalmakkor van neki új :D
a pinlock az a dupla plexi
a sima plexire belülröl be van ragasztva mégegy kisebb lexi és a 2 között van némi levegő ezért nem annyira párásodik
most hogy már a plexi tömíttése az a vékony szivacs elég sok helyen megritkult már nekemse párásodik pedig nem pinlock
még 0 fokba is remekül kiláttam csak ha lassan mentem akkor párásodott
viszont a homlokom már nekem is fázott meg a szemem is
mert évente csak 3-szor ülsz a motorra
azt biciklihez árulják ! ..nem mondta az eladó?
mi? akkor ezek szerint én Vemar bilit hordok?vagy Vemar csákót?