Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

..hát jah, offroadra már fasza idő van..kár, hogy nincs olyan vasam, én is mennék veletek...

sisak nincs 60-80 ezer alatt, azokat felejtd el..akciósan ki lehet fogni jó sisakot, főleg ha lepottyant a kamionról, apró hirdetések között kutass...
iwiwen a profilképeim közt van egy kép amin látszik hogy néz ki.vagy facebook.nem látok rajta típusjelzést.egyszer régen megtaláltam, de már nem emlékszem rá.nem tudom mi az a pinlock, de csatos.
ls2-t én sem vennék.nem hallottam h a felső vagy akár a középkategóriába tartozna.Vemar ha jól tudom középkategória, bár egy időben a GP-ben is Vemar sisakokat használtak.valószínű csak nekem nem volt szerencsém vele (a szellőző miatt), mert a plexit is vissza kellett cseréltetnem.
tessék http://www.sportmotor.hu/teszt...
meg el lehet olvasni az ls2 értékeléseket akár itt sportmotoron is, egy kalap kaki az egész
áhh tényleg nem márka szerint választasz..... az ls2 meg egy nagy kaka, olvastam egy történetet róla hogy megvették aznap leejtették a földre és megrepedt a hélya, vissza vitték és nem cserélték ki mert hogy ilyen nincs
Bukót olyant válassz amennyit az életed ér!Most ezzel nem azt mondom ,hogy több 100 ezres bukót vegyél de amennyire a tárcád engedi ne fukarkodj vele.Ki tudja mikor menti meg az életed!
Most mit sérülsz be?Egyszerűen jól jött ki nem piszkállak minden elütésedért meg mást sem és igen nekem minden alkalommal új bukóm van pancserkám mert megtehetem!
nagyon sok jó bukó van
csak akkor fogok másikat venni ha tényleg nagyon megteccik
nem márka szerint fogok válogatni, persze van amit már kizártam de nekem nem a név számítt
arai bukók azok inkább pályára valok
nolan az kicsit drága, szerintem túl vannak árazva
shoei meg a shubert nem magyar embernek csinálták
uvex azt meg már nem forgalmazzák nálunk
lazer olcsó de nem egy csúcskategória
ls2 ez már megéri az árát meg teccik is, ez az egyik esélyes
wemar erről nem tudok sokat, olasz most akció van a motorline-ba
nitro, shiro nem nagyon bízok benne
agv, mds ugyan az mindegyik olcsó de nem tökéletesek, azért egy k3 vagy k4 nem ojan rossz
meg még millió fajta van
ja én eszem a sisakot, kösz hogy felhívtad a figyelmem egy elütésre, ezentúl én is felhívom majd a tiéd ha elütsz valamit -.-
neked mindig új sisakod van hogy mindig leveszed?
Csokikám sisak vásárlási tanács!Nyilván van 1-2 márka, típus elképzelésed.ha igen akkor google a barátod a Wikivel meg azt csinálsz amit akarsz! Na szóval jól figyelj mert csak 1X írom le!NÉPÍTÉLET! Ja Arait ne vegyél mert 200 felett kúrva zajos de a plexi bírja és a szellőzők is jók 2 év után ,de ha rám hallgatsz NOLAN vagy Airo.
Te eszed a sisakot? Főleg ha szorítja a fejed? Én akkor leszoktam venni.
de azt ugye tudod hogy ha eszel sisakot olyat kell ami szorítja a fejed elöször? tehát nem olyat ami passzol
nincsen rajta valami tipus jelzés?
már nem emlékszek rá hogyan néz ki a tiéd
pinlock van benne?
csatos vagy DD?
ojant ami passzol a fejemre
idáig 1-et találtam ami teljesen jó volt
ja az te voltál? aszittem trafi lesz akkor hello nem szoktam nézni az autók belsejét.nem is nagyon látom
Izzítani? Én szombat,vasárnap motoroztam!
Dh bazdmeg... Neked aztán lehet ám villogatni, meg integetni...
A Vácin jöttél velem szembe, te hazafelé, én meg teherautóval!
sziasztok ..itt a meleg, izzítsátok a vasakat...

ha bukó, akkor Schubert S1, az enyém már 4 éves és semmi baja
nem tudom milyen az enyém.keress rá guglin és amelyik hasonlít rá, az lesz az
csendesebb mint a Grex v az Akira.a kameratartó miatt eltört az egyik oldalsó párna.a homlokom szokott csak lefagyni (én nem is értem ).plexi már elég karcos, de nem is bántam vele hímestojásként.páramentes réteg réteg biztos jó, csak nekem a szemüveg miatt majdnem mindegy ,de azért használ.az első szellőző kb 2 hónap után bekrepált, elfáradt benne valami, azóta csak lötyög.egyébként jó
Húúúú baszki csoki! a sisakokba nincs ám nyomaték,rakodási lehetőség is kevés, nem kényelmesek (olyan szorongatósak) ha leteszed az asztalra pörögni kezd (aztán nehogy szétforgasd!) ja és rengeteget fogyasztanak!Ne vegyél sisakot nem éri meg!
milyet akarsz?
majd ha elolvad a hó akkor mehetünk
felnyithatót nem akarok
Jól nyomod :) Márc közepén majd ejthetnénk pár motorozós napot... Nekem van egy Nolan sisakom, teljesen meg vagyok vele elégedve :))

http://www.helmet-guide.com/im...

ilyesmi, n100-as. bordóban.
szerintem motor előbb lessz
tavasszal vagy nyáron
még pár év és lesz új sisak is meg motor is
vagy?
úgy 1 éve