Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma láttam egy naked verziós nsr-t (2t) , rendszámosan. Zöldre festett tank és ülés idomzattal.. Elég furcsán mutatott a moci :)) Nem valakié itt a fórumról?
Sziasztok!

Ha a környéken vagy akár máshol tudtok jó állapotú ELADÓ Honda Nsr 125-ös típusú motort 1997-200... évjárattal és lehetőleg jó áron!Kérlek szóljatok!
mail: papdibettina@gmail.com

Előre is Köszi!
Valaki holnap Károlyházára megy?Mit tudni róla?
Na és még egy kis link ami kell a vas mellé it is tutin megoldják mégha postázással is.Csizma ruha picit hibás ők megoldják.
http://ruhaklinika.eu/hu/ruhaj...
Heló ismét kicsit ut mentem a csizma nyomának és azt jelezték nekem az ismik hogy gyakorlatilag ott ahol vetted vagy más hasonló mocis boltba megmondják merre is lépj tovább .Mert ezek a csizmák valóban kevesen megoldják .
2012.06.24 10:00-tól amatőr mx verseny ivánban! info nálam, nevezés ingyenes!
Ma Cseszneken ismét egy új barátra leltünk
köszi, majd ha arra járok benézek.
az a baj nem sok ember vállal el ilyen dolgot,mert ennek eséskor védenie kell továbbra is.

Csoki:
KawaGéza 1. lett 1000 felettibe
CserJani jól ment és helytállt 1000-be (sajnos náluk nem csak a tudáson múlik )
én meg 3. lettem 600ba
Szia igaz nem Győr hanem Csorna de viszont tuti megoldja a dolgot .Igaz cimet pontosan utca szerint nem tom de az éronikx mellet van egy szupi kisöreg cipész bőráru készitö tuti megoldja és persze olcsón!
mi volt a gyorsuláson?
egész nap motoroztunk
több mint 300km
megnéztük kolontáron az iszapkatastrófa nyomait
aztán sümegi vár
tapolcai tavasbarlangba már nem tudttunk bemenni mert bezárt
eléggé elfáradtt mindenki
még most is el van zsibbadva a jobb kezem
győrbe elég sok helyen van cipő javító
érintettem
hát útra mentem,nem tudom te mezőn szoktál motorozni?

más: nem tudtok olyan szakit,aki motoros csizma cipzárjával tud valamit kezdeni?
Holnap délelött CSesznek-Ring vki ? 11-12:30 ig ott leszük
balatonra mentél?
ja hogy te ilyen útra mentél.. mostmár vágom. én csak motorozgattam egyet úgy összevissza
kár érte, pont 45kor mentem át a parkolón, egy csőszállító kamion állt ott összesen úgyhogy tovább mentem a magyar alpokba egészen a tengerig
hát baszki kb 20 percet ha késtem, de a parkolóban már egy lélek sem volt, pedig aztán kb 4ig ott voltam Cseszneken
én kicsit később gondoltam, de akkor majd igyekszem, csak még tankolnom is kell asszem
12:30 és 45 között leszek a csesznek parkolónál
jaja kedden volt az utolsó
már vége a vizsgáknak?
én meg vasárnap németországba megyek már
mert rohadt vizsgákra kellett tanulnom, aztán nem volt rá időm nagyon
én vasárnap megyek túrázni
mérnem jöttél ki győrújbaráti találkozóra?