Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2személlyel is lehet előzni.minél erősebb annál nagyobb a baj,mert belemész minden hülyeségbe előzésnél.nem tudom ti milyen autón nőttetek fel,de még egy 250es motor is hozza azt a dinamikát..
Fék update 2012-re
lecserélted az összedobált plexidet v leszedted a rajtszámot?
100-nál 5000-et pörög.egyedül simán lehet vele előzni onnan.fogyasztása (mindegy milyen mód) 5 liter.meg lehet pakolni és nagyjából ki is lehet használni (nekem még nem sikerült teljesen).ennyit erről
ja a tiedet nem szabad tologatni mert oda lesz a hengerenkénti injektor
mindjárt töltök fel egy képet,volt egy kis update
kalevnak már elmondtam.te is add fel
nem tudom hogy hibrid-e.ennyire még sosem szedtem szét.tolni még sosem próbáltam, inkább szóltam valakinek hogy hozzon benzint.ha nem hibrides akkor a végén a tologatással még elromlana benne valami ebben is van start-stop rendszer.főleg indulásnál és valahogy rá van kötve a kuplungra és a gázkarra
pedig annak nem ojan alacsony a kormánya mint az ujabb motoroknak
Csokika Szó mi szó, az ezredesem is kényelmetlen 130-140 alatt, utána jön meg annyi menetszél, hogy megtart...... 90 nél hosszú távon megfájdul a csuklód, hátad, tenyered.....
amikor még a 400-ast nézegettem akkor nem nagyon tudtam még hogy mijenek azok
eddíg csak 2 ütemű motorjaim voltak, a 4 üteműek meg teljesen mások
amikor apróhirdetéseket nézegettem akkor mindíg azt néztem hogy hány le
de mikor már több 4 üteműt kipróbáltam akkor rájöttem hogy számomra nem a le a lényeg hanem a nyomaték
meg képen igen jól nézett ki a vfr 400 meg még mindíg teccik csak azt gyerekeknek csinálták
vagyis 160cm-es emberek biztos elférnek rajta de én nem
ugyan ijenek a mostani 600-as meg 1000-es sportmotorok is
elég nehezen találtam ojan motorokat amik megfelelnek minden szempontnak
egyik jobb mint a másik ezért nem tudok dönteni
munkatársamnak volt egy sc28 még a kerek lámpás
simson után ült átt az RR-re
mondta hogy 150-nél tartja meg rendesen a menetszél amikor már nem kell fekvőtámasz pózba motorozni
nekem nagyon teccik meg nagyon jók azok a motorok csak attól félek hogy nem nekem való, pedig sokan mondják róla hogy sportmotorhoz képest kényelmes
én nem szoktam állandóan száguldozni de azért sokszor rámjön a mehetnék
majd ha jobb idő lessz akkor megnézek egyet közelebbről
reál fekete szilárd megcsinálja profin.
Én meg http://youtu.be/GJu4koE3jsQ vigasztallak!
Akkor legközelebb légyszives ess egy ugyanilyet direkt,hogy meg tudjam nézni! Inkább fordítva mondanám. A szagom volt marha,és a fejem pávián! Tőled nem féltették a nőket,inkább a férfiakat!
ezzel vígasztalom magam:
http://youtu.be/HL3mogsnq-g

Nem terveztem hogy bukás lesz, de legközelebb szólok. Nem járt volna jól ha nekirongyolok annak a seggnek. Meg lehet én sem. Mindegy, ez ilyen sport...
Nem mész te állat módjára, csak a fejformád olyan marha szerű meg a szagod pávián, azért féltették a nőket, gyerekeket!
Akkor ne nevessél! Gondolj valami szomorúra.Pl arra hogy micsoda egy elbaszottfaszvagy!

Én nem láttalak,de a dani azt mondja hatalmasat estél! Ha tudom hogy pofára nyalsz,megvárlak megnézem! Kilép eléd,fel kell lökni a picsába!Egy csaj addig tellegetett a félcsúszóba előttem,míg kiütöttem a botot a kezéből! A gyula azon röhögött,hogy délután volt aki meglátott a danival bennünket,aztán mondta a társának,hogy menjünk lejjebb mert jön ez a két állat! Nem értem miért? Mi volt a gond?
Csak akkor fáj ha nevetek...
Hát eléggé álmatag lettem, tompán fáj is. Kb 6 éve csúszok, ekkora még nem volt (vagy nem emlékszem). Büdös paraszt aki kilépett elém, oda sem jött hogy mi a f@sz van. Nem baj, holnap megyünk délután megint.
Haza! Szerintem holnap olyan izomláz lesz a combomba,hogy a budira nem fogok tudni leülni!

Te rendbe vagy? Azt nem kérdezem hogy a fejed rendbe van-e,mert tudom hogy nincs minden rendbe vele!
Hazaértél ombre?
Ha nem nagyon horpadt, akkor ne foglalkozz vele, úgyis olyan lesz.
Ügyes lakatos ki tudja melegíteni,de megkérdezheted a reálba vagy az almánál is.
Sziasztok! Most vettem a Cr-emhez rezonátort, de vannak rajta apróbb horpadások. Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek karosszériás ki tudja őket húzni? Esetleg valaki tud Győrben aki foglalkozik ilyesmivel? Előre is köszönöm!
kezd olyan érzésem lenni mint amikor a Marcsinak "ajánlgattuk" itt a 600 ninját első motornak, aztán persze a robesszal is taknyolt eggyet
szóval csoki szted egy 125 nsr után neked egy cbr900 rr -re van szükséged? és már ne haragudj meg ha őszinte leszek de még az nsr-el is behajtottál az árokba, nem értem hogy lyukadtunk ki a 250-es meg a 400 gépektől ide,
Nyugodt lehetsz,az rr-t se kell szétforgatni,hogy menjen...