Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem kompoztam
örülök hogy kimaradtam az edzésből
merre voltál?
én is mentem egy karikát délelőtt
pannonhalmára mentem el az uj jogsimért
nekem elég hamar beindult a motor, párszor megtoltam szivatóval gyújtás nélkül
egyik kanyarba csúszott az elsőkerék azon kívül semmi gond nem volt
ha ijen idő marad akkor mikulásra inkább nem megyek
szétfagyott a kezem a bukóm meg párásodik mint állat
szeva babettás
te tudod h ki az a srác akinek narancssárga Z750-je van és nyuszira is szoktak jönni felvonulni.hogy hívják?
De jóóót motorztam máma igazán megérdemelt volt 2 aksi feltöltés és 30 perc tologatás jutalma ként
balu már nem szervező
mocilaci meg a dani szervezik
majd még nézzél be ide többször aztán ha többet tudok akkor ide irom
Engem ez nem érdekel, egy ilyen nap van az évben, majd veszek fel +5 réteg ruhát... Ez persze attól függ, hogy értesítenek-e a szervezők... Hosszú hetek óta semmi információt nem hallok a hamarosan esedékes felvonulásról, ami eléggé aggaszt...

Hová lett mondjuk Balu? Vagy a többiek, akik az ilyeneket szervezgetik? Szerintem lassan ideje lenne tudnunk a részleteket...
Én is gurulnék,egyet de nagyon vissza tart a hideg
ha lány Virág!
ha fiú akkor Benedek!
csá kis buzika
ismerős ez a mai narancs z750.ki volt az?
Sajnos én sem kaptam választ az ilyen jellegű kérdéseimre, de ha szerveznek, ha nem, én gurulok egy nagyot!
szerintem vegyél rs6-ot 600le eléglessz és kombi csak drága
nekem az e46 jobban teccik kombiba
bár a futóműve kicsit feszes és pattogós a magyar utakra
Nem Münchenbe vagyok hanem Heilbronnba és nem is megyek Münchenbe a ki nézett autó származik onnan és jelenleg Pesten van már le papírozva oda pedig úgy visznek mert haza fele 2 kocsit nem tudok hozni.Vágod?Asszony kérdezi mi lesz a neve a kis jövevénynek? Ha lány nem baj úgy is töketlen az apja is!
Ha mész pestre mindenféle képpen gyere Szegedre, végülis Münchenből Szeged v. pest már mind1.
Apuka mikor leszek? Elvileg május 10. A születésnapomra igérte a doki. Ha minden igaz nekem is lányom lesz. csóóóóóóóóók
4. hónap? Nekem 10 évembe kerülne! Kabe
Milyen szervizbe akarsz te engem elvinni?
Úgy látszik tényleg nem érted! Tényleg hagyjuk!Majd megbeszéljük! Ui NÉMET AUTÓ és kint már börtön a hamisításért!
ez alá van támasztva így,de önmagában a szervízkönyv és alvázszámos km lekérdezés nem ér semmit."szívesen" megmutatom ha eljössz a szervízbe hogy hogyan lesz a rendszerben is 20e km-es autó,vezetett szervízkönyvvel.
ez is csak ebben az országban van kijátszva..
na a többi tényleg nem ide tartozik,ha haza evett a fene iszunk rá.ásványvizet
Az említett járműnek a születésétől kezdve a mai napig végig követhető az élete mert vezetett szerviz könyve van az alváz számmal besétáltam a haverhoz a BMW-be és lekövettük még a mostani friss vizsga is rajta van.Még azt is tudom ,hogy az előző 1 az-az EGY tulaj hányas alsógatyát hordott! ! hónapja foglalkozom ezzel tájékozódom olvasok kérdezek és az autók 90% már ég nincs szervizkönyve és nyomon követhetetlen az élete.Ezzel nem azt mondom ,hogy a könyv 100% biztosíték és a szervizek sem a jó hírükről híresek ( a német szervizek nem szaroznak) és ez októberig német autóvolt a gazdája pedig 52-es születésű az autó Müncheni tehát nem is tengerparti ahol a só ugye tudod? Ergó elég sokat tudok a vasról ennyi az érvem.
Én abban is benne vagyok csak az a baj nem vagyok otthon.
jó inkább nem szólok bele,mert semmi közöm hozzá,csak ilyen dolgokat ne írjunk már hogy a km tuti mert alvázszám alapján megnézted.ugyanez vonatkozik a többire is.
személyesen ha találkozunk szívesen elmondom mire gondolok,itt nem fogok párbajozni,megteszik helyettem mások.inkább üljünk össze egy sörre és megvitatjuk a dolgokat.
Autó vásárlást inkább hagyd rám!Ne csak a hirdetésből ítélj ha nem ismered a háttér infókat.A másik meg mondjál még 1 autó típust ami 900.000 ért ennyi extrát nyújt ennyi idősen 137000km van benne (ellenőrizve alváz szám alapján!) .Tuti ,hogy nem rohad megfizethető az esetleges alkatrész (utána járva! + ismeretség) minimum ilyen állapotban van és dízel.ja és kombi!Mielőtt elkezdenéd ,Opellal hagyjál békén mert 2006 előttit nem fogok venni mert az összes rohad és fele ennyi extrát nem nyújtanak, Ford kilőve eleve futómű gyenge kipufogó rendszer rohadós az 1.8T motor 1 kalap szar vezérlés drága a kasztni rohadós és a GIA felszereltség sincs ennyi mint a Bömösé.A franciákkal eleve hagyjál békén!Az olaszok: Alfa megfizethetetlen és nem megbízható + a fogyasztásáról sem híres a Lancia ugyan ez a Fiatok nem tetszenek + szintén rohadós kasztni kicsi extrák.A Japánok Nissan amit tudnék venni nem tetszik.A 3 gyémánt drága az alkatrész is az, + erős motor ami nem lenne baj sőt ,de drága a fenntartása ezért lesz a BMW is csak 1.7 dízel az 90 paci amit kényelmesen motor kár nélkül fel lehet pumpálni 110-120 pacira az meg bőven elég és beéri vegyesen 6 lityóval. A Mazda szintén nem tetszik.A Volvó drága alkatrész + csak 2000-es dízel 140 paci ami biszti + teljesítmény adó!Maradtak a németek na lásuk csak! Ami szóba jöhet Passat,A4 Avant esetleg 80 vagy 100-as kombi az összes dízel motorja 1.9 TDI Igaz?Naná hiszen konszerven belüli vagyok én is.Ezek az autók idősebbek mint a Bömös nincs bennük ennyi extra (nézz csak utána) + a TDI motorokat könnyen turbósra lehet baszni többnyire fiatalok használják őket (ugye nem kell mondanom miért baj.) 220.000-300.000 km között az összes hengerfejes lesz (ez tuti!) ja és pl. elől szilentet trapéz gömbfejet nem tudsz külön cserélni csak komplett lengőkarral ami közel 40000ft és van belőle alsó felső és ugye ezek az alkatrészek azért szét tudnak baszódni rendesen a BMW nél ez megoldható 20000ft összesen a két oldalra.A fékbetét,tárcsa drágább mint a Bömösre a jel adó szenzorok is.A BMW turbó felújítása 60-70.000 böl meg van a TDI motorhoz 90.000 csere darabbal.A mercik szóba sem jöttek mert nem is nagyon van ebben az árfekvésben + nem is kell.Így kizárásos alapon maradt a BMW ami tetszik is és tökéletesen megfelel a elvárásaimnak , elképzeléseimnek és megfizethető és fenntartható autó! Ne eszetlenül vegyél kocsit hanem járj utána mindennek. Puszika!
nem huzatom le,csak leengedjük az elejét...
feleslegesnek tartom a pc-t,szerintem bőven elég,ha nincs benn a környezetvédelmi tiltás...Mondjuk ha tudnák rendesen rajtolni,akkor még az se kéne...
még mindig azt erőlteted?
legalább egy 5ös PóverKomondort tegyél bele,annak haszna is van.
tudom drága,de azzal még maradsz a kategóriádban, a lehúzatóval nem mész semmire.Az már Super Street.
Csak egy poweboxot kap...ha má szarul rajtolok,legalább a motor legyen erős... plusz 20 le is sokat számit...max,kicsit megültetjük az elejét...
Mondjuk a motorba bent van a 10 alatti idő is,csak nem velem a nyeregbe
mit változtattok?kíváncsi leszek rá,szerintem érdemes lenne egy 10.3at megcéloznod
szomorúan hallom hogy nem lesz A és SK de azért még indulok